Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Csoffadalom

    tag

    válasz dabadab #45 üzenetére

    Megtette, keresd meg a hozzászólását. Hogy a témához is hozzászóljak. Apám alkoholista volt, bár csak engem szeretett, azért morze szerűen ütött ha úgy volt kedve. Anyám reggel hattól kettőig a gyárban robotolt, majd mikor hazaért leült a varró gép elé és éjfélig varrta a táskákat. Így hogy mondjam el neki hogy apám elvette a kaja pénzem és meg is vert mert meg mertem kérdezni miért vette el? Sehogy. Szegény nővéremnek még többet kellett eltűrnie. Őt bármiért megverte apám. Persze amikor elváltak anyámmal, már jött könyörögni hogy ugyan lányom mosd már ki a gatyámat mert összefostam. Erről ennyit. Én mindezek ellenére azt mondom, hogy adott helyzetben egy pofontól vagy seggre veréstől nem lesz semmi baja a kölöknek. A kölkök tudnak úgy viselkedni és olyan helyzetbe hozni hogy nem ér már semmit a szép szó. Ha abból nem ért akkor durr egy pofon vagy seggre pacsi.

    [ Szerkesztve ]

    Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

  • Csoffadalom

    tag

    válasz Vakegérke #61 üzenetére

    Én neked adok igazat a vitában öreg cimbi. Igen silányodik a világ. A lányok ordas kurvák lesznek és tükörbe pózolva vagy egymás picsáját nyalva fényképezkednek és kiteszik a faszbúkra mert az a trendi. A fiúk meg csaj módjára festik a körmüket, hajukat, a twilight szaron sírnak és csontsovány testükre húzzák az izom pólót mert az a trendi. Persze ezek is mennek a faszbúkra mert ez a trendi. Elnézem ezt a sok csíra gyereket és hányingerem lesz tőlük. Minél idiótábban néz ki a pasi annál jobb csaj van az oldalán. Egy példa erre: A múltkor a haverommal voltam a törzshelyünkön, a kajáldában, valamikor éjfél előtt. Tömve volt a kis 14-16 éves taknyosokkal. Az egyik izomgalamb, alig 40 kilós tini, talán élete első üveg sörével a kezében nekiállt beszólogatni nekem hogy "köcsög szemüveges hogy nézel ki már". Nem szóltam semmit, mintha meg sem hallottam volna kikértem a kaját és kimentem a levegőre. Jött utánam és hangosan mondta az említett szöveget. Ez így ment vagy 5 percig majd megunta és visszament. Kint egy szintén alig 40 kilós szőke izomtibi, nudli pöcs oltogatta a csajait. A kúrva anyád , meg bazd meg volt szinte minden második szava. És a csajok ímádták. A csajokon kilóméter vastag smink, a hajuk a szivárvány minden színében pompázott. Röhögcséltek meg mondogatták a srácnak hogy "fúúú te milyen jó fej vagy". Egy másik meg épp azt mesélte a haverjának hogy az a kurva anyja nem akar neki pénzt adni drogra mert nincs neki. Kért a nagy anyjától is, de az a rohadt vén kúrva sem adott neki pénzt speed-re. Azt tervezte megveri vagy kinyírja valamelyiket. ÉS ez a mai fiatalság! Gratulálok. Komolyan, a sor katonaságot vissza kéne hozni és ez a sok csíra emo-st scene-t meg az ehhez hasonlókat be kéne rakni egy körletbe az olyan öregekkel mint én. Rögtön megtanulnák mi is az a férfias szerep és hogy apánkat anyánkat igen is tisztelni kell!

    Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

  • Csoffadalom

    tag

    válasz Vakegérke #67 üzenetére

    Ez ma a MENŐ. Ne felejtsd el.

    Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

  • Csoffadalom

    tag

    válasz Huma #69 üzenetére

    Saját magát égette. Szerinted miért ment vissza és maradt kussban utána? Gondoltam elfocizgatok a fejével a betonon, de most őszintén az jobb lett volna? A haverjai rám hívták volna a zsarukat, ő meg nagy arccal mesélte volna hogy ok nélkül támadtam rá. Hagytam a francba, majd ha megint kötekedni támad kedve egy nálánál jóval nagyobb emberrel szépen rábaszik. Egy másik haveromba meg egy részeg kissebségi kötött bele pár éve. Cigit akart tőlünk, az mondta ha adunk neki kapunk egy ezrest. Én szó nélkül, nagy ívben kikerültem a haver meg leállt szövegelni vele hogy ha ezer forintja van egy szálra, akkor vegyen boltban egy dobozzal. Ez nem tetszett a palinak és megpróbált a haverba rúgni, leköpni és megütni. Persze nem ment egyik sem mert ahhoz túl részeg volt. A lényeg, a srác alig volt 15 éves és vas ággyal sem volt több 50 kilónál. De már matt részegen mászkált az utcán és kötekedett mindenkivel.

    Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

  • Csoffadalom

    tag

    válasz Huma #73 üzenetére

    Én is ilyen vagyok! Utána már jöttek a szebbnél szebb válaszok, de már otthon kajába fulladva. :D . Azért a belét kitapostam volna a takonypócnak :D .

    Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

  • Csoffadalom

    tag

    válasz csƵ #80 üzenetére

    Igen, Pesten történt itt nálunk Rákosborzasztón. Pár éve elugrottam a videó tékába a napi horror film adagomért. Ahogy beléptem, telibe fejeltem az ajtó félfa tetejét. Na nem csak azért mert olyan nagyon magas vagyok(188 cm), hanem mert a téka egy négy emeletes ház egyik garázsából volt átalakítva, Amikor megvolt a fejelés, egy 14 év körüli szőke, agyon szolizott pláza picsa hangosan kiröhögött és még mondta is a barinőjének hogy "Néz a barmot lefejelte az ajtót"! Én persze szentségeltem mint a kocsis, de sajna nem a kis csitrit szídtam hanem az ajtót. Épp a csajnak is meg akartam mondani a magamét, de a tulaj közbelépett és nagyon leugatta kis picsát. Elmagyarázta neki hogy lehet hogy szerinte barom vagyok amiért ilyen magasra nőttem és igen én tehetek róla hogy az ajtó ilyen alacsony, de azért elgondolkodhatna két röhögés között hogy mi van akkor ha ne adj isten elájulok és/vagy agyrázkódást kapok? Akkor is kiröhögne? Vagy le videó mobilozná és felrakná a jútyúbra? Alaposan leordította a kis csaj haját majd kizavarta mind a kettőt az utcára. Én mondtam hogy nem kellene megvédenie mert én is megtudom védeni magam, csak a fejem rohadtul fájt. Megnézte a fejem, de egy jó nagy puklin kívül nem lett semmi bajom a fejeléstől. A két csaj nem láttam ott többet.

    [ Szerkesztve ]

    Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

Új hozzászólás Aktív témák