Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Brutális eb

    addikt

    válasz gabyka #99 üzenetére

    "Lehet kicsit durva lesz amit írok, de...a sok fa... tökfej nem gondolkodik így azt mondja, hagyjuk a gyerekt hadd tapasztaljon...nos, azoknak üzenem, adjanak a gyerekük kezébe egy százas-szöget és mutassanak a kölöknek egy konnektort, oszt figyeljék csak a történetet.."

    Jáj te abba belahal.
    Abba meg egy kissrác,hogy felpróbál egy szoknyát mert tapasztalni akart még nem.Hacsak a intoleráns apja nem veri halálra vagy csak annyira,hogy felnőt korára tényleg elfolytott pszichopata lesz.

    (Köszönöm nem kérem a liberális homokozást egyik sem vagyok) :DDD

    Egyszer látnám,hogy gyerekre kezet emelsz....
    Attól,hogy "összeraktad" jogod nincs rá.Ha bevállaltad vállad azt is,hogy úgy neveled fel,hogy nem élsz vissza a hihetetlenűl magas erőfölénnyeddel.

    [ Szerkesztve ]

    Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

  • tkazmer

    addikt

    válasz gabyka #101 üzenetére

    .hogyan ítélhetsz meg egy embert akit nem ismersz és nem is akarsz megismerni?
    ne haragudj, de ebben a beszélgetésben tényleg Vakegérke volt az, aki a magas lovon ült. én speciel nagyjából az összes írását olvastam; ugyanakkor sem az eddigi írásai, sem az, hogy ez tulajdonképpen az ő topicja nem lehet ok arra, hogy a pár kérdést és gondolatot felveti Tapsival ilyen rendkívülmód lekezelő és fölényes legyen.

    @poszt
    kedves posztíró, azért tényleg gondolkodj el szerintem azon, hogy miféle alázattal rendelkezel, rendelkeztél te a gyermeked felé, ha kis sz@rosként gondolsz rá. OK, hogy ő a gyermeked, és számos dolog van, amit nem szabad eltűrnöd részéről (pl. tiszteletlenség), na de ha valakit ennyire lenézel, akkor abból mi sül ki azon kívül, hogy ő is ugyanígy lenéz valakikre és betagozódik valakik alá?
    ez a mondjuk úgy "új" oktatás nem arról szól, hogy a gyereknek mindent szabad. tegyünk különbséget szabadság és szabadosság között. arról szól, hogy alárendelt beosztott "kis sz@ros" helyett partnerként tekintesz te is rá, és ő is rád, nyilván azzal a felhanggal, hogy ő tisztel téged, mert te vagy az idősebb és az okosabb (legalábbis egy darabig). így a gyerek nem azt tanulja meg, hogy felfelé nyal és lefelé tapos, hanem kooperál, kompromisszumot köt, partnert és lehetőséget lát a kapcsolatokban, nem pedig potenciális ellenséget.
    na ez az, amiről az a bizonyos liberális nevelés szól. nem pedig az, hogy a gyereknek mindenhez joga van; a szülei dolga pedig egyáltalán nem az, hogy a "nekem jogaim vannak!" felkiáltásra egy hatalmas pofonnal válaszoljanak, hanem az, hogy elmagyarázzák, hogy fiam, neked tényleg vannak jogaid, de lássuk csak, hogyan is alakulnak a kötelességeid?

    [ Szerkesztve ]

    úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

  • dabadab

    titán

    válasz gabyka #114 üzenetére

    "Anno mi is, a szüleink is és az Ő szüleik is sokkal többet profitáltak egy megfelelő időben elcsattanó fülesből, mint a néhány perces papolásból. Nekik, nekünk eszünkbe sem jutott/na visszaütni és talán ezért jóval többen vagyunk akik elítélik a hasonló "gyerektámogató" törvényeket."

    Ez borzasztoan ugy hangzik, mintha azt probalnad meg megmagyarazni (hamis allitasok es ervelesi hibak halmozasaval), hogy miert jo a gyerekveres.
    Segitek: nem jo. Erdekes modon nekem bantalmazast nelkul is sikerult megertetnem a lanyommal, hogy a konnektor nem jatek.

    DRM is theft

  • Tapsi

    addikt

    válasz gabyka #101 üzenetére

    Ezt tényleg nekem akartad címezni? Mert ha igen, akkor nagy baj van nálad is (nem csak Vakegérkénél). :(

    p.s.: a személyeskedésért pedig elnézést, de arra a hozzászólásra egyszerűen nem lehetett másként reagálni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák