Új hozzászólás Aktív témák

  • Vakegérke

    veterán

    El kell ismerjem, nem volt helyes a cím. Többek tanácsát követve korrigáltam, köszönöm az ötletet. :)

    Ami ezt a gender izét illeti, mi sem szabtuk meg a gyerekeknek, hogy csakis nemüknek megfelelő játékokban vehetnek részt. A fiam fiús volt, passz. Inkább a lányom volt az, aki beszállt a fiúk közé focizni, vagy éppen fára mászott, de az is előfordult, hogy verekedett. Néha annyi seb volt rajta, mintha megsorozták volna géppisztolyból.
    Ettől függetlenül volt előttük példa. Marikám tipikus nő volt, én pedig hadd mondjam szerénytelenül, megfelelek a férfi normának. Mindkettőjük nemi szerepének megfelelően él.

    (#20) tildy: "Jahm, es felnott emberekkel kapcsolatban totalisan pozitiv elmenyeim voltak. Tehat akkor ezek szerint felnotkorukra csak kikupalodnak."

    Inkább alázatossá válnak. Gyerekkorukban mindent megengedhettek maguknak, aztán ha már szülőkké váltak, megtapasztalhatták, hogy ők lettek az alárendeltek. Ha pedig egy sz*ros gyerek is kordában tudja őket tartani, kivész belőlük minden agresszivitás, de szerintem még a határozottság is.

    Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Új hozzászólás Aktív témák