Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vakegérke

    veterán

    válasz jon_snow #16 üzenetére

    Meg ne haragudj, csak úgy kérdezek valamit. Képtelen vagy abbahagyni ezt a vitát? Netán arra vársz, hogy a szerző hamut szórjon a fejére, és térden csúszva rimánkodjon bocsánatért?

    Mit is mondott wdtv?
    "tul nyalas, es hosszu"
    Ilyen puritán stílusban. Szép, ugye? Nagybetű minek, pont sincs a végén. Még jó, hogy a Kultúra rovatban vagyunk. Legalább azt tette volna hozzá, hogy véleményem szerint, vagy bocs, de..., vagy valami ilyesmi.

    Elárulom, hogy nekem tetszett az írás, és most is tetszik, hogy újra elolvastam.

    Nyálas?
    Érzelmekről szól, így aki képtelen átélni, befogadni, vagy adni érzelmeket, annak lehet, hogy nyálas. Számomra nem az. Ha egyszer átélsz hasonló napokat, heteket, már neked sem lesz az.

    Hosszú?
    Amanda váratlan betegségben, rövid szenvedés után elhunyt.
    Így jobb?
    El sem olvastad a történetet, csak ítélkezel. Te mondod, hogy (csak) beleolvastál. Hogy tudhatnád átérezni a hangulatot, ha nem követed lépésről lépésre a történteket? Idő, szavak, terjedelem kellenek ahhoz, hogy érzelmeket közvetítsen a szerző.

    Nem nyálas, és nem hosszú, legalábbis szerintem. Én azt mondanám: megrendítő.

    Ja, hogy szavakon lovagolva jó szórakozás leszólni a szerzőt, aki nem volt eléggé finom lelkű egy igénytelen kritikát illetően?

    Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Új hozzászólás Aktív témák