Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #56573440

    törölt tag

    válasz MongolZ #23 üzenetére

    mások meg eleve a keresőmotorra optimalizálják az oldalukat. és? szerintem nem sokan vagyunk itt naívak. lehet fizetéssel és optimalizálással is helyezkedni, de igazából amíg teljesen releváns és használható találatokat kapok tőle addig én azt használom személy szerint. ahogy azzal sincs bajom hogy gyűjt adatot rólam, és célzottan reklámoz, így max alaplapokat dobál meg telefonokat és nem megoldást a nehéz napokra...

    egyébként a gyártók, forgalmazók is fizetnek sokat a boltoknak hogy ha jobb polcra akarják tetetni a cuccukat, és sorolhatnánk pénzért hol és mennyi előnyt kapsz. szerintem a google sem csinált mást mind a mediamarkt...

    [ Szerkesztve ]

  • LordX

    veterán

    válasz MongolZ #23 üzenetére

    Szerintem meg a Google nem olyan hülye, hogy ezzel tegyék tönkre azt a szolgáltatásukat, amiből a legtöbb adatot nyerik ki a userekből (=pénz; egyrészt a keresőt az is használja, aki Gmailt, Youtubeot, Androidot stb. sem, másrészt annál direktebb utalás az érdeklődési körödre nincs, hogy begépeled nekik). Konkrétan az, hogy "mások előtt jelenik meg" fent van az AdWords oldalán, szóval.. nem csak simán el akarták adni?

    cacasz02:
    Bizonyításhoz elég egy darab szerződő, aki nem gondolja gáznak.. (btw, miért is gáz? Fizettek egy hirdetést, és azért ennél sookkkal durvább hirdetési formákat is láttunk már..)

    Egyébként a Google problémája már az, hogy túl nagy. Egy akár jó szándékú módosítás az algoritmusokban potenciálisan hatalmas károkat tud okozni azzal, hogy máshova tereli az embereket, persze hogy mindenki harap, ha bármi esély van rá, hogy visszaéljenek ezzel.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák