Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sptkyle

    senior tag

    Hehh... Vagy 10 napja nézegetem minden nap a logoutot, hogy kikerült e màr a cikk. :D
    Egyébként teljesen rendben van... Nyilvàn vannak dolgok amiket lehetett volna még részletezni, de akkor meg lehet túl hosszú lett volna.
    Mondjuk a szerverlistàt belelinkeltem volna, a dedikàlt szervereket azért nem 10 évesek hostoljàk. :) (bàr sokszor tele is vannak)
    A kapcsolodàsi problémàra én mintha azt olvastam volna, hogy olyankor màsik portot érdemes megprobàlni és/vagy egy port-forwardot...de ebbe nem mélyedtem bele, csak rémlik.
    Lehetne majd csapatni valamit...normàlis emberekkel szivesen jàtszanék néha.

    "Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

  • sptkyle

    senior tag

    @C$abi:
    Az unturned gyakorlatilag pre-béta àllapotu, a minecraft meg több éve màr a végleges verziójàt tölti. A DayZ meg (ha jol emlékszem még mindig béta, bugokkal) azért elég dràga.
    De persze nem mindenkinek kell hogy tetszen. :)

    A H1Z1 lesz akkor a te jàtékod...F2P tulélöhorror jo grafikàval. (Bàr asszem a korai hozzàférés ott is fizetős lesz)

    @Ace Owner:
    Bazz... Én is ez miatt vettem mikrofont pàr napja. :DD

    Amugy ha jol emlékszem 1sràc fejleszti a jàtékot.
    Az egyik patch azért csuszott (kiirta a patchnote-ba), mert a 18. vagy a 19. szülinapja volt a szokàsos patch napon, ezért csuszott 1 napot. :)

    [ Szerkesztve ]

    "Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

  • sptkyle

    senior tag

    válasz kkf #25 üzenetére

    Nem mindenki vallja ezt a nézetet.
    Személy szerint én pl játszom néha Quake Live-ot (ami ugye Quake 3), régebben minecraftoztam, meg néha Unturned... Bár nyilván 1-1szép grafikájú játékon leesik az ember álla, de nekem pl a FarCry abszolut nem fogott meg. (egyik része sem) Pedig azok kimondottan szép játékok voltak a saját korukban...
    Nem vagyunk egyformák. :)

    Ja igen. Én ezt az Unturned szerverlistát szoktam használni: [link]

    Saját tapasztalat:
    Dedikált szerverek (főleg a listában elől lévők) sokszor televannak, de próbálkozni lehet. Nagyrészük stabil, és laggmentes. (még a US szerverek is...sőt. Sokszor inkább mint az EU szerverek)

    A temp szerverek nagyon vegyesek.
    -Van hogy a listába kerüléskor nem lehet rájuk kapcsolódni (rosszul lettek beállítva),
    -van hogy elméretezte a tulaj (és a 16slotos szerver már 8 főnél játszhatatlan)
    -előfordulhat, hogy egyszercsak leáll/ujraindul a szerver (ezek otthonról, asztali gépről hosztolt szerverek
    -van hogy a szervergazda 10-12, érdekes nézőpontokkal
    -a legtöbb Temp szerver kicsi (8-24 slotos), listába kerüli után kb 15-35 másodperccel már tele van
    -de van hogy találni jót is, normális emberekkel :)

    A fentiek miatt ha valaki temp szerverre való csatlakozással kisérletezne, érdemes NEM szinkronizáltat keresni... akkor nincs vesztenivaló. :)

    "Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

  • sptkyle

    senior tag

    válasz Phvhun #31 üzenetére

    Public PVP szerverre mentél... az olyan. Mész-meghalsz-megintmész. (néha még az első lépés is kimarad)
    Sajnos PVP szervereken sokan lelik örömüket pl a Spawn-helyen campelésében, vagy ha meglátnak valakit azonnal levadásszák. Így a craftolás kb felejtős. (esetleg az alap dolgokon kívül... tárak újratöltése, campfire, hússütés.. stb.)

    PVE szervert keress, ott hangsúlyosabb a craft.

    "Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

  • sptkyle

    senior tag

    válasz Gomez86 #35 üzenetére

    Ha lehet néha (random napokon) esetleg csatlakozni, lehet jönnék én is.

    "Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

Új hozzászólás Aktív témák