Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz oriic #2 üzenetére

    Na, végre . Akkor jöhet egy újabb Crash bandicoot tőlük. Nagyon elhanyagolták az egyik legjobb platformjátékot a világon :)

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz Prof01 #25 üzenetére

    1,Aham értem. az Uncharted 4 is új játék gondolom, nem visszatérés majd 10 évvel ezelőtti címhez. 4 a végén biztos valami metafora lehet.

    Nem véletlenül került bele a Crash mini játék és az eldugott borító az Uncharted 4 be. Ezek szerint visszakerültek Crash jogai a Sonyhoz az Activision-tól. mivel az Uncharted 4 végén NEM hivatkoztak rájuk, de mivel felhasználták a játékot kötelező lett volna. E3 szerintem hoz kellemes meglepetést nekünk rajongóknak. Még pár gondolat.

    -Gondolom akkor a platformjátékokat, mint műfajt gyerekeknek valónak tartod és kizárólag amatőr stúdiókkal késztetnéd.( mellesleg nem kis mértékben járult hozzá Crash, vagy Éppen Jack and Daxter hogy a Sony kinevelje a srácokat és most megszülethessen ez a cikk itt, az Unchartedről) Erről tanúskodik ez is [link]

    -Azt, hogy miért reméled, hogy elhagyják a régi címeket nem értem. Vagy azt hogy ne készítsenek folytatást se értem. Gondolom nem játszol vele, nem igen zavarna, ha megjelenne esetleg egy új Crash a rajongóknak és a Platformjátékok szerelmeseinek. ( vagyunk ám páran )
    Ezek szerint egy régi címet nem lehet méltó módon folytatni, esetleg elkészíteni. Mai legtöbb példányszámban eladott játékok mind "régi " címek. Hozzászólásodból ítélve akkor Halo,MGS,Doom, Wolfeinstein,,GTA, COD, Battlefield,Witcher,Mafia , Mortal, Street fighter, Tekken, G.Turismo.se várós, és persze Mario és Sonic sem kelendő hisz régi cím.és reméljük soha nem folytatják őket. Szépen átgondolt hozzászólás volt. Peace

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz Prof01 #38 üzenetére

    Az összes általam felsorolt játèknak jelent meg új része vagy fog megjelenni mostanában.
    Teljesen másképp látjuk ezt a dolgot. Többen írták már ,hogy ezzel ez a sorozat nem zárul Le,csak a főhős változik.
    Most volt teszt az új J&K játékról ,nemrèg jelent meg.Csak úgy mint a MGS,Streetfighter,most jött az új Tekken gèp,valamint a Wolf és a Doom is.Mind kiváló pontszámokkal .Nem vègeztèk sehogy,mert aktìvan támaszkodnak rájuk a mai napig.Ebből megint csak az jön Le,hogy te nem követed ezeket a címeket és azt gondolod kihaltak vagy kiègtek.
    Platformjátèkok a reneszánszukat èlik mobilokon ès Steamen.Felesleges ezen győzködni egymást,mert totál ellentètesen látjuk,de a tènyeket ès az eladásokat megcáfolni nem lehet.

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák