Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tboy72

    aktív tag

    válasz bloggiold #12 üzenetére

    Igen igazad is lehet. De....

    A Hongkong Goldway-től rendeltem Redmi Note 3 SE-t, ami 1 hét alatt meg is jött. Ha jól emlékszem cakkli-pakkli 57.000Ft volt. Örültem neki mint majom a farkának. Aztán 1 nap mulva kikapcsolt a teló és soha többé nem lehetett életet lehelni bele. Mindent kipróbáltam, amit a garimatrica megbontása nélkül lehetett! Semmi eredmény. Visszaküldtem 5200 Ft-ért. Egy hét alatt visszaért kínába sima postával, bár ott megállt a nyomkövetés és nem tudom mikor kapta meg a kínai. Mindegy. Következett az ő hozzáállása:

    Egy hétig "hivatalos" Xiaomi szervízben volt, full tesztelésen, aztán kért még egy hét türelmet, mert még fullabb lesz a tesztelés! Na itt pattant el a cérna, írtam neki, hogy a full teszt 2 óra és nem két hét. Ali dispute, majd claim. És az Ali döntött full refund, de persze a visszapostát buktam.
    Mikor okt. végén lett raktáron az Eustockon, akkor egyból rendeltem egyet, hiába 8ezerrel drágább, de ha csak egy visszaküldést nézünk már a pénzemnél vagyok nagyjából, mert a Waytech-hez beviszem kézben. Lehet, hogy náluk is 2 hétig tart a full teszt, de legalább itt van. Rendeltem már rengeteg cuccot kínából, sok telefont is, de szerintem ilyen kicsi árrésnél érdemesebb a közelből megvenni. Annyira bejött egyébként a fejlesztői global, hogy azóta is teljes megelégedéssel azzal használom, és nagyon úgy érzem, hogy tökéletes a számomra ez a teló. (Amint lesz arany színben az Eustockon már rendelem is a páromnak!)

Új hozzászólás Aktív témák