Új hozzászólás Aktív témák

  • #67075584

    törölt tag

    válasz bloggiold #8 üzenetére

    Köszönöm a válaszodat!
    Akkor lehet, hogy maradok a jól bevált márkáknál, még ha nem is olcsók. Gondoltam még LG X power-re is, bár csak egy SIM-es, nem tűnik rossz választásnak, mégiscsak egy nagy nevű gyártó. Régebben Doogee-t használtam, hálózat kezelése tökéletes, de érintő panel botrányos. Éppen ezért nem merem bevállalni a Homtom Ht 17 Pro-t sem, pedig 25.000-ért jó ajánlat(TomTop). Most egy Meizut használok, nagyon szép telefon, minőségi, gyors, de a net szakadozik vele, pontosabban van net kapcsolat, de sebessége kb 5 percenként lecsökken olyan 0,5 Kb/sec-ra, csak adatforgalom ki-be kapcsolása oldja meg(újab 5 percre), és B20 sincs.Ezért mindenképpen másik teló kell, de akkor lehet, hogy mégis csak a "nagy" márkák közül választok. Sajnos ezt olvastam én is a Xiaomi-ról, márhogy frissítése kaotikus, ezer féle Rom van rá, minden forgalmazó mással adja, néha többet rontanak, mint javítanak. Meizuval is ez az egíik gond, november 2-án kiadott firmware nem javította a hálózat kezelést, vissza is vonták a hivatalos honlapjukról. Éppen ezért maradok a jol bevált, régi gyártóknál akkor, még ha drágábbak is és kevesebbet tudnak(néha a levesebb több). Ezek szerint a kínai márkáknak még van hova fejlődniük.

Új hozzászólás Aktív témák