Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz Tirexi #85 üzenetére

    A komplett menüsor megvan ami hiányzik minden programból? Tudod, az a csík amiből kiválasztod mit akarsz csinálni? Ha te nem állítgatsz semmit a prgramjaidon akkor megértem. Nekem csak msn-es alapbeállítások voltak 2-3 órámban. Kb. itt főtt le az agyvizem is. De lehet fel sem tűnt neked, mindegy is.

    Amúgy értékelem, hogy elmagyarázod a keresőt, nyilván infósként nem tudtam róla. De. A keresőt meg cseszhetem, mert programon belül bizony ilyen nincs, meg törölhetném ki vele, mivel a beállítások fele kukázva lett: 1 bites usernek nem kell sok menüpont!

    Laptopon érdekes volna, hidd el, ez totál alap volt, úgy vágta be 1 perccel belépés után, mint a huzat, nem kellett ide sem húzás sem egyéb.

    A tapicskolós laptopos témára nem reflektálnék, aki próbálta már használni rájött, hogy enyhén szólva khm. szar.

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

  • DRB

    senior tag

    válasz Tirexi #85 üzenetére

    Ha nem az egyik kezemben tartom a gépet(mint egy tablettet), nyilván a másikkal meg kezelem(tapizom), hanem ülök előtte és ugyan úgy áll a kijelző mint az asztalon, akkor laptoppon is felejtős a tapicskolás. Volt nálam egy érintős laptop(HP touch akármi, nem emlékszem hirtelen a pontos típusra), amíg laptopként használtam addig hozzá sem értem a kijelzőhöz, próbálgattam természetesen, de rohadt kényelmetlen volt, csak amikor átforgattam a kijelzőt és „tab”-bá alakult a gép, na akkor lett kényelmes(ebb). Bár kézben tartani így is kényelmetlen volt, elég hamar, túl nagy és nehéz volt tabletnek, pedig „csak” 12 colos volt, ha jól rémlik. Szóval ez az érintős vonal asztalon illetve normál laptoppon(tehát nem tabletté forgathatón) felejtős, szerintem. Ha lenne eszük a MS döntéshozóinak, akkor hihetetlen sebességgel átalakítanák a Win 8-at, úgy hogy a felhasználó dönthesse el, akarja-e a csempés és butított megoldást, ami nyilván az érintőképernyős(elsősorban mobil) vonalon előnyös lehet, vagy marad a normál start menünél és desktopnál, ami inkább az asztali gépeknél lehet előnyös. Persze, tudom, most is van desktop a Win 8-ba, de aki nem akarja csempéket meg a butított alkalmazásokat annak meg se jelenjen. Pl. egy SP1 keretén belül ez(is) megoldható, szerintem hamar népszerűbb lenne a Win 8. De ez huzavona senkinek nem jó, a felhasználók elégedetlenek, a MS-nek profit kiesés, stb.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák