Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kassadin

    addikt

    válasz keIdor #57 üzenetére

    Azt hittem ez adja magát...Ha albérletben vagy, azt nyilván csak otthagyod, de ha van lakásod/házad, azt gondolom megpróbálod eladni, vagy az ember otthagyja az enyészetnek?
    A munkahelyedről kilépsz, véglegesen. Ha bérled a lakást, és visszajönnél, valószínűleg már mást találnál ott, a lakást kiadják másnak. Mindenki felégeti maga után a dolgokat, így vagy úgy...Valószínűnek tartom hogy egy felnőtt ember nem szeretne a nagyszüleinél lakni, ha esetleg mégse jön össze kint az élet, és vissza kell jönnie. Habár ahogy olvasom interneten, nem nagyon találkozni ilyen történettel.

    [ Szerkesztve ]

  • talmida

    Közösségépítő

    válasz keIdor #50 üzenetére

    A McDonald's nekem nem olyan finom, mint a Burger King :B , ezért arra nem is voltam kíváncsi. Általában vízízű....vsz :U Szerintem TacoBell is lesz hamarosan nálatok is. :K A TacoBellnél a taco-pizza nagyon finom! :R Csak súlyos kalóriákkal van teli. :W Amúgy azt kívánom, hogy ne csak az ízek, hanem az árak is ugyanolyanok legyenek Magyarországon is, mint az USAban. A TacoBell és a McDonald's pl a legolcsóbb kajáldák egyikei. :B

    Kassadin Meg merem kockáztatni azt is, hogy, aki kintről hazalátogat, jobban látja a változásokat, mint az, aki a mindennapos darálóban robotol. :B Félre ne érts, egyikünk sem beszél lekicsinylően, fellengzősen vagy felszínesen, és nem próbálunk egy kis rózsaszín felhővel elnémítani benneteket, őslakosokat, de azért csak gondolj bele abba, hogy mi is magyarok vagyunk ám. :DDD És nem vakultunk meg a kimenetelünk óta. :DDD Majd, ha te kimész dolgozni valamikor, te is magyar maradsz és remélhetőleg az agyad sem nullázódik le csak azért, mert kimentél. ;] Mert te mintha ezt feltételeznéd rólunk. :P Sőt, akkor jösz majd rá csak igazán, hogy mennyivel jobban, árnyaltabban, vagyis másként látod majd a világot. :K ;)

    Különben lopás, csalás stb volt a szocializmus idején is, csak akkor okosabban, burkoltabban csinalták :DDD Szóval a simli nem új sajnos. :U Amikről írtam, azok viszont új dolgok. A magyarok a színészet nagymesterei!!!!!!!! :K Mindent lekoppintanak. :D De most azt vettem észre, hogy jó dolgokat is koppintottak. :B A hivatalok sorszámrendszere, némelyik vásárlóközpont belső elrendezése, kinézete megszólalásig hasonlít némelyik kintihez. :K Néha egészen az USAban éreztem magam. :D pl az öltözködésben is sok pozitívum történt. A nők nőiesen mernek öltözni :Y pl láttam romantikus (tiszta amerikás :B ) ruhakölteményekben kislányokat. :C

    Az hogy nem írtál semmit az országról, talán jobb is, elvégre nem itt élsz (nekünk sajnos, neked szerencsés). Amit írtam, talán célszerűbb lett volna Talmidának írni, elismerem.
    Jobb, hogy nem nekem írtad, mert én nm lettem volna olyan finom és szalonképes, mint Kidus volt veled, ui egyikünk sem hülye, hogy ne látná meg a szembeötlő különbségeket, na és bizonyos dolgokat pedig akkor kezd csak értékelni az ember, amikor a hiányát látja. Pl én addig nem gondoltam, hogy a magyar építészet olyan nagy valami lenne, amíg nem költöztünk ki. Azóta, hogy kint élünk, kezdtem negyobb elismeréssel és kis nosztalgiával gondolni az álomszép magyar alkotásokra, Ybl Miklós, Steindl Imre, Strobl Alajos és a többi kiváló magyar építész és szobrász műveire. :R És éppen ezért meg merem kockáztatni azt is, hogy mi, külföldre telepedett magyarok, többet tudunk a magyar akotásokról is, mint azok, akik ott élnek. Tisztelet a kivételnek. :B Szóval nem csak , hogy jogunk van szólni, de szerintem hasznos is. :B

    Motion_Blur Budapest és környéke (pl Nagytarcsa) valamint Debrecen. :B
    Nem mindenről írtam itt, de sok mindent láttam. ;) Egyik barátnőm bemutatta az ottani helyi népi múzeumot és az ottani életet. :B

    [ Szerkesztve ]

    IN GOD WE TRUST!

  • Kidus

    őstag

    válasz keIdor #65 üzenetére

    London a leheto legdragabb hely. Draga lakni, draga kozlekedni, es csak az utcai burgeres fizetheto siras nelkul :K

    ( Persze makkal es jo meloval minden megoldhato, de azert az anglias topicban olvasgass ha gondolod, minel jobban kepben vagy, annal jobb. )

    [ Szerkesztve ]

    Assuming Control

  • Kidus

    őstag

    válasz keIdor #67 üzenetére

    Hat, ha kisebb varosba mesz, akkor olcsobban ki tudsz jonni, kerdes hogy mit akarsz csinalni es merre vannak jo lehetosegek.

    Assuming Control

Új hozzászólás Aktív témák