Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kelly416

    veterán

    Én jó pár éve vettem egy Samsung B2100-át, asszem oda-vissza veri ezt a "hatalmas ötletet". Nem csak SMS-képes, de még ébresztő és zenelejátszó is van benne, eléggé strapa a kialakítása, volt már több órát egyfolytában vízben és semmi baja, és még telefonkönyve is van.

    FazekasOS:
    Én alapból elkerülöm az olyan felszínes társaságokat, ahol kinézik az embert mert "nem ismert márkájú" akármit vesz/hord. Ezeknek általában csak és kizárólag a takarítónőjük tud otthon rendet tenni, ha van egyáltalán. Jártam már olyan lakásban, ahol a konyhában egy kévés csészét nem lehetett letenni, pedig nem volt kicsi a konyha, csak ennyire igénytelen a papa-mama, és az akkor fél éves kicsi sem lesz igényesebb, ha felnő...igénytelen egy nép, csak csillogni tud a pénzével (vagy legalábbis igyekszik a pénzes látszatot fenntartani, mert van, akinek már a gatyája is rámegy erre, de még erőlködik, ahelyett, hogy beismerné, egy szinttel lejjebb még élhetne is), lenézi az egész világot (igen, még a "barátait" is, akármit is mond a szemedbe), és közben csak az érdekli, hogy a semmiből még több pénze legyen. Sajnállak, hogy ilyen társaságod van.

    [ Szerkesztve ]

  • kelly416

    veterán

    válasz mike710 #38 üzenetére

    Tévedés, nem az a bajom, hogy Ő vitorlázik. Hogy pontos legyek, egyáltalán semmi bajom nincs. Csak sajnálom, hogy egy noname telefont nem mer elővenni, mert a saját "társasága" kineveti. Ő maga írta, arcpirító egy noname.
    Nem nézek ki senkit, akinek pénze van, főleg, ha megdolgozott érte. Az olyanok általában tudják, milyen lent, milyen fent, és azt is, hogy nem egy I6 vagy egy bármi egyéb jelenti a gazdagságot. Akik viszont ez által ítélnek meg, felszínes, kicsinyes semmitérők szerintem.
    Nagyon sajnállak, hogy Te is csak a céged által jutsz el ilyen helyekre, ahol "meg kell jelenni, és nem mindegy, hogy", mert egy sima nyaralás esetén engem fikarcnyit sem érdekel, hogy a sarokban lévő csótánynak is jobb telefonja van-e, mint nekem, vagy én rendelkezem az egész környéken a legmenőbb kütyüvel. Ugyanakkora nyugalommal veszem elő a B2100-át is, mint akármi más telefont. Elvégre én vagyok a fizető vendég, nehogy már megkülönböztessenek.
    Amúgy meg, ha vitorlázás közben akar telefonozni, vegyen egy Xperia Z-akármit és problem solved. Márkás is, elő is kaphatja, jól is néz ki, nem igazán kell félteni sem.

    FazekasOS:
    Te is vicces vagy, de ha szabadidőhöz keresel telefont, főleg esetleg vizes időtöltéshez, ne olyant vegyél, amit minden alkalommal el kell dobj a tevékenységed után, hanem vagy vegyél egy igazi strapát akár a buták közül is az okos mellé, vagy vegyél egy Xperia Z szériás akármit minden alkalomra, meló/szabadidő.

  • kelly416

    veterán

    válasz tgbrfv #44 üzenetére

    Oh, köszi, hogy felhívtad rá a figyelmem, túl is léptem első körben a személyeskedésen. :D Szóval, kedves mike710: Nem tudom, Te honnan veszed a falú végi kocsmát, meg, hogy nekem kilóg a kapanyél a számból, miközben a gumicsizmám trágyaszagú, mert ugye ezt sugallod, de mivel mindenki magából indul ki, így nem veszem sértőnek a mondatodat. Csillogjál csak a telefonoddal, engem nem zavar. Amúgy sem tudom, mi közöd az egészhez, minek kellett beleszólj, amikor nem szólítottunk meg, és főleg nem értem, minek kell személyeskedni. De nem gáz, nem alacsonyodom le a szintedre, mert még legyőzöl a rutinoddal. ;]

  • kelly416

    veterán

    válasz FazekasOS #54 üzenetére

    De itt vitorlázásról volt szó, és ritkán "tárgyalnak" vitorlázás közben. De mindegy. Amúgy meg egy ilyen vagy hasonló kulcstartóval több telefon is süllyedhet egyszerre, van belőle olyan, ami 1-1,5 kilót megtart a felszínen.

    Az álláspontomat tartom, akit emiatt lenéznek a "barátai", az keressen másik barátokat vagy fogadja el az üres életet. Az üzlet meg más, mint ahogyan az is más téma, hogy ott a cégnek illik adni a megjelenéshez szükséges tárgyakat, nem a dolgozónak önmagának megvenni.

    Én részemről befejeztem. Pápá téma.

Új hozzászólás Aktív témák