Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tuomas

    addikt

    válasz mufi #106 üzenetére

    Huhhh... Látom nem megy az értő olvasás.
    Úgy értettem amit írtam, hogy ha a tényekbe kötsz bele az még nagyobb fail.

    "Te szerintem anyatej helyett internetet szophattál, mert csak azt hányod ide amit a neten olvasol."

    Lol, hát legalább kettőnk közül az egyikünk olvas és tudja mit ír le. De mondok még valamit: az egyetemem (többek között) szociálgeográfiát is volt szerencsém tanulni, így a társadalmi dolgokkal (pl túlnépesedés) lehet, hogy kicsit jobban képben vagyok.

    "Te élj a te világodban. Biztosan nem létező dolog a tonnaszámra kidobott élelmiszer mind a gazdáknál, mind az élelmiszerek polcairól..."

    Kérlek idézd, melyik hozzászólásomban írtam azt le, hogy nincs kidobott étel?

    "de igen, talán ha a jobb termőtalajú földön termesztik majd meg ezeket a javakat, ez mind megváltozik és nem lesz éhezés..."

    Hát erre meg nem is mondok semmit. :DDD Mi a köze a termőtalajnak az éhezéshez ember?
    Szerinted eddig a hegyekben termesztették a búzát, kukoricát, napraforgót, meg kávét és egyebeket?

    Légyszíves, most már igazán megcáfolhatnád tudományos alapon is az állításainkat, mert az, hogy csak fröcsögsz, meg az éhezésről beszélsz, attól az még nem lesz helytálló.

    Várom véleményedet a túlnépesedéssel és az erdőterületek kárára történő termőterületek nagyságának növekedésével kapcsolatban is.
    Én leírtam az enyémet, ami szakmailag is meg van alapozva (lásd Ezekiell fórumtárs által linkelt dolgok), most rajtad a sor leírni azt, hogy ez miért nem így van, miért nincs túlnépesedés és miért vágják ki az erdőket. Hajrá.

    [ Szerkesztve ]

    We were here

Új hozzászólás Aktív témák