Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • saelin

    veterán

    válasz zdanee #5 üzenetére

    Érdekes technika. Én még mindig a fantázia szavakban hiszek, mert egyszerűen tudom generálni (fejben) és ha jó a csengése még könnyű is megjegyezni. Pár hülye példa:
    - gorum_borum33, altanussa&messina, tarus55 stb.

    Van vagy 3-4 ilyen szavam, random számokkal a végén. Némelyikben mint a példa is mutatja vannak különleges karakterek. Bármi mást próbáltam ki, azt mindig elfelejtettem. Ezért kitaláltam egy rendszert, hogy játékokhoz ezt, híroldalakhoz azt, fórumokhoz amazt használom, de akadnak felhasználónév + jelszó kombók, amiket gyors regisztrációhoz használok. Természetesen ehhez külön e-mail is dukál.

    A szomorú az, hogy akit kicsit is érdekel az informatika, legyen az szerelés, művészet vagy akár játék, azok mind figyelnek a jelszavaikra valamilyen szinten. Az átlag bélák és gizik viszont csak választanak valami egyszerűt, hogy legyen és kész. Emlékszem, hogy régen egyik ismerősömnek kellett gmail fiók. Segítettem neki regisztrálni és amikor a címhez és jelszóhoz értünk, még engem kért meg, hogy csak találjak ki valamit és lehetőleg írjam le neki valahova.
    Mintha ő maga nem tudna önálló döntést hozni ebben, pedig nem egy tanulatlan tuskó az illető. :W

    "It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

Új hozzászólás Aktív témák