Új hozzászólás Aktív témák

  • Peter13

    senior tag

    válasz Dr. Akula #15 üzenetére

    Nem értünk egyet. Én kicsit több mint 2 éve vettem egy 7300HQ-val és 1050ti-vel szerelt laptopot, ami akkor simán vitt mindent fullHD-ban High beállítások mellett (BF1-et azon toltam végig, pl), szóval talán nem túl merész kijelenteni hogy "gémer" (mert rendesen lehet játszani rajta, nem diashow, nem butított grafika). Teljsesen csicsamentes, majdnem-fekete gépház, nincsenek "funkciógombok", nincs RGB. Akkuról 4 órát bírt office-üzemmódban, nemegyszer dolgoztam rajta a vonaton, és mentem vele ügyfélhez (ahol jól jött a fullHD 17,a-as IPS kijelző). Este jó volt vele kockulni a szállodában.

    Használtam HP elitbookot (többet is), rengeteg Thinkpad-et (ezt adták defaultból a cégnél), és a csodálatos Macbook Air-t is volt "szerencsém" használni (egy hét után visszaadtam), nekem ezekből tornymagasan az elitebookok jöttek be (van is egy otthon), de ettől még ott volt nálam a saját "tepsi". Mert néha jobban szerettem a nagyobb képernyőt (és nem minden hot desk-hez jár monitor, vagy olyan amit használni is szeretnék), vagy a rendes órajelen járó rendes négymagos processzor, vagy a teljes bilentyűzetet (numerikus pad, háttérvilágítás).

    Értem hogy van akinek minden a hordozhatóság, el is fogadom, de ez csak egy felhasználási igény, és mesze nem kizárólagos. A "gémer" meg a "dtr" összemosása egy másik történet, arról az asszony tudna sokat mesélni (mivel évek óta egy DTR-t használ...és emelett természetesen van asztali gép is :)

    "No, I'm not immortal: I'm just not good at dying..."

Új hozzászólás Aktív témák