Új hozzászólás Aktív témák

  • opr

    veterán

    válasz NoMagix #11 üzenetére

    Ó, ebben egyetértünk, Én azért vagyok negatív, mert esetünkben a jogászok/politikusok/marketingesek/mindenféle vízgereblyéző szakember © is befolyásolja a fejlődés/fejlesztés ütemét. És mire azok a szerencsétlenek két heti meeting után megegyeznek abban, hogy az első meeting előtt mind vaníliafagyit esznek (mert ugye fontos, hogy mindenki ugyanolyat egyen), addigra a fejlesztés megint nem ott tart, mint amiről beszélgetni szeretnének. Persze ez általában nem lenne baj, mert kb 50 ilyen emberből 1 szokta felfogni azt is, hogy nagy vonalakban miről szól a fáma, de ettől függetlenül megint két hét fagyimeeting lesz, és innentől rekurzív a dolog.

    Lényeg a lényeg: sajnos volt szerencsém látni hogy mennek ezek a dolgok, így negatív vagyok. Ha ez csak a műszaki embereken múlna, 5 év múlva meg lehetne venni az ebayről külön szettként úgy, hogy van rá egy darab iparági szabvány és a gyártók eldönthetik, hogy odarakják a csatlakozókat a kocsijukba vagy nem. Aztán otthon bepattintod 30p alatt és kész az önvezető autód. :DDD

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Új hozzászólás Aktív témák