Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Srácok én végigolvastam a kommenteket és filóztam a dolgon,s a következőre jutottam:
    Mi van akkor, ha pl. Pistikének nincs még Steam accountja? Csinál egyet frissen, hogy tudja használni a Geforce Now szolgáltatást. Megveszi a játékot, első lépés pipa, kiadó megkapta a pénzt. Most Pistikének hardver kell, akkor előfizet a szolgáltatásra és kvázi bérel az Nvidiától hardvert. Második lépés pipa. Tehát most már fizetett mindenkinek, fejlesztő megkapta a pénzét, Valve megkapta a pénzét, Nvidia is megkapta a hardverért. Most játszani akarna, mi akadálya?

    Pistikének mondjuk sosem volt gépe, direkt azért csinálta a profilt, mert látta, hogy van ez a Geforce Now és arra van pénze. Ha később vesz is gépet, addig egy ideig ellesz ezzel, míg összespórol valamennyit.

    Hol itt a hiba, kérdezem én? :U

    A Geforce Now meg nem egy külön platform, hanem egy szolgáltatás, ami a PC platformon belül létezik. Nem kell rá újra megírni a játékot. Kvázi egy távoli PC. Olyan, mintha Pistike bérelne egy gépet a keresztapjától, amely mondjuk távolról streameli neki a jelet a telefonjára vagy a gyenge laptopjára stream formájában. Attól még fizikailag a játék a számítógépen fut, tehát nem lehet belekötni. Kvázi a játék nincs hardverhez kötve. Nincs megszabva, hogy én azt csak a Vega 56-omon futtathatom és ha cserélem a VGA-t erősebbre, akkor újra engedélyt kell kérnem a kiadótól, mert az már más hardver.

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

  • válasz b. #43 üzenetére

    Sokan nem szeretik az Epicet meg szidják hogy anti consumer, de mikor ilyen posztokat olvasok Tim Sweenytől, egyre szimpatikusabb az Epic Store meg maga az egész Epic Games. Teljesen egyetértek vele, szerintem nagyon jól átlátja a helyzetet és nem fél kinyilatkoztatni a véleményét. Így kell ezt! :K

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

  • válasz dkess #73 üzenetére

    Bevallom erre nem gondoltam és ebben van valami, amit mondasz egyébként. :R

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

Új hozzászólás Aktív témák