Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • peti_s

    addikt

    válasz dejaris #25 üzenetére

    Nekem mindig az az elvárásom, én mindent úgy veszek, hogy addig működjön, amíg szeretném használni. Ez az én esetemben az XPnél megfelelő volt, de a W7-el is ilyen elvárásaim vannak, amíg nem szeretném lecserélni, addig elvárnám hogy legyenek hozzá frissítések. Nem örök életre gondolok, de ha már 30K-t fizetek vmiért, ez sztem elvárható. Főleg úgy h több 100 milliószor 30K bevétele lett ebből a MS-nak. (Akinek erről van vmi infója h mennyi XP-t adtak el, azt szívesen venném.) 13 év támogatás sem kevés ez tény, de olyan nagy az elterjedése még mindig, hogy nem lett volna szabad ezt így meglépni. Szvsz 2 éven belül visszaesett volna magától is ez, szinte egy új gépre sem megy már fel az XP driver hiány miatt, a régi gépek pedig tönkremennek, kikopnak. Jelen esetben még azt sem lehet mondani, hogy anyagi oka van ennek, mert rengetegen elég sokat kicsengetnek a frissítésekért, amik így elérhetőek lehetnének.

    (#39) .tnm, ez egy OS, rengeteg felhasználóval. Nem egy játék, vagy szövegszerkesztő.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák