Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Geller72

    veterán

    válasz jacint78 #34 üzenetére

    "Tehát megkapod a csúcsprocesszort 40-50K-val olcsóbban és minek vegyél tízért még kártyát? Köszönöm, nincs több kérdés.."

    -Lassan tényleg nincs. Írtam árakat. hol látsz te ott 40-50k-val olcsóbb procit VGA nélkül, mint VGA-val?
    Világosan odaírtam egy mai csúcsközeli i7-8700-at 104k-ért int VGA-val.
    És egy ryzen 7-et VGA nélkül 105k-ért. Akkor mit nem értesz????
    Kurvára nem látom, hogy a ryzen 7 40-50k-val olcsóbb lenne, mondjuk a 8700-nál. Csak mert nincs benne int. VGA.

    "A ryzennek alapban böhöm nagy magja van, ráadásul miért adnák olcsóbban, ha a konkurencia sem olcsóbb??"

    -Ez remélem tudod, hogy érvnek nagyon gyenge. Majdnem hogy lófasz. De nem érv. De már ott tartunk, hogy VGA nélkül is böhöm nagy és böhöm drága, de én csak vegyek natív VGA-t "mercsak". Azért mercsak, mert elfogadható indok cáfolatként nincs arra az igényre, amit itt páran leírtunk neked.

    "Az előbb még csúcsprocesszorokról volt szó, most meg már a vékonykliensekbe rakott középkateógriás processzorokról? Amiket építenek össze? Összevissza írkálsz mindenről, jézusom.."

    -Ezt csak te írod, én sehol nem írtam középkategóriás processzorokat. Ahogy a kolléga is írta, SFF/USFF kategóriába pakolnak gyártók (HP/DELL/FUjitsu - remélem, mond valamit) i7-es konfigokat.Az i7-8700 pl ippen 65W TDP-s és nálam egy iTX konfigban van. A Dell notiban egy 4800MQ van és köszönöm, nem kérek natív VGA-t. A Dell 7010 USSF-ben egy 2600S. Lehet néhány dolgot kifogásolni, mert már nem mai gép a két utolsó, de azt mondani a procikra, hogy a maga korában (de most sem) középkategória lenne, azt nem.

    De tényleg hagyjuk. Szélmalomharc..:/. Jó éjszakát.

  • válasz jacint78 #34 üzenetére

    Az hogy nekem mim van, az mellékes. De a benti 400+ gépben nem ez van, ott újabb modell van újabb procival és nem i5 hanem i7 (csúcs processzor).

    Nem mellesleg 10000Ft + egy géppark esetén nem kevés. Sőt képzeld, volt már esetem nekem is hogy munkájából adódóan csúcs processszor kellett valakinek, de vga-ra nem jutott.

    [ Szerkesztve ]

    Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

Új hozzászólás Aktív témák