Új hozzászólás Aktív témák

  • Fred23

    nagyúr

    válasz nord_ #58 üzenetére

    & Porthoszx:

    Nem vagyunk egyformák. Én nézni szoktam teniszt is, és érdekel pl., hogy mennyivel szervál valaki, és vonz a gyorsabb, azt tartom izgalmasabbnak! Nekem tényleg a dráma kell, illetve a csúcsok megdöntése. Engem érdekel, hogy pl. aki most súlyt emel, hogyan teljesít egy régi sportoló csúcsához képest! A csúcsteljesítmények érdekelnek leginkább, annak a látványa hoz izgalomba, hogy valakinek most sikerül -e megdöntenie egy világrekordot; mert engem az emberi test teljesítőképességének a jelenlegi határai mozgatnak leginkább. Nem érdekel, hogy doppingol -e az illető, illetve tudom, hogy szinte biztosan, ha már ilyen olimpiai szinten van! Szóval nem vagyunk egyformák. Én azért nem néznék meg pl. egy súlyemelést, hogy lássak egy fickót, aki szakít xxx kilóval -egy gorilla is megtenné ugyanazt játékból. Az érdekesség abban van, hogy az emberi teljesítőképességnek éppen hol van a határa, és még meddig tolható ki! Vagyis ha biztos lennék abban, hogy valami csoda okán a következő olimpián senki sem fog doppingolni, meg se nézném az eseményt, érdektelenné válna számomra, hiszen csak olyan eredmények születnének, amik 20-30-40 éve voltak a legjobbak. Erre pedig nem lennék kíváncsi.

Új hozzászólás Aktív témák