Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • <Lacy85>

    addikt

    válasz Penge_4 #104 üzenetére

    "Mondj nekem olyan tanfolyamot, ami ennyibe kerül, ennyi idő alatt megvan"

    Szövegértés egyes. "Szánhatna az ember X hónapot tanulásra is," és "és ebből a pénzből már egész komoly tanfolyamokat is el lehet végezni".
    Hol írtam itt, hogy 1-2 hónap alatt megvan a tanfolyam?

    "és utána garantáltan el is tudok helyezkedni egy olyan munkahelyen, ahol az első fizetésem visszahozza a tanfolyam árát,"

    Ha jó vagy valamiben, akkor BÁRMILYEN területen lesz munkád. Ha kókler vagy, akkor magadra vess :D
    Miért is kéne az első fizetésből visszajönnie a tanfolyam árának? Ha ennyire sem tudsz kicsit hosszabb távon gondolkodni, akkor gratulálok. De (mivel asszem az itcafe-n vagyunk), tudok mondani. Rászánsz pár hónapot pl. a PHP-ra, esetleg segítségként elmész valami tanfolyamra, esetleg neten előfizetsz valami online kurzusra (ami még jobb is, mint az itthoni bullshit tanfolyamok, és még olcsóbb is), utána pedig elmész valahová dolgozni. Max. 2 hónap után már nyereséges is vagy. PHP állás pedig annyi, mint égen a csillag, és még megtanulni sem nehéz. Na? Ez mellébeszélés volt?

    "plusz az arra felvett személyi kölcsön kamatait. Mert vagy dolgozom, vagy tanfolyamra járok, "
    Hmm? Munka mellett végezhető tanfolyamról hallottál már? itthon is űzik ezt a mesterséget jó pár ezren minden évben (köztük én is csináltam 1-2 éve). Meg lehet oldani mindent, csak könnyebb sírni.

    "Gondolom erre már szokás szerint mellé fogsz beszélni, vagy nem is válaszolsz, mert nem tudsz mit mondani."
    Most erre írjam azt, hogy már megint a szokásos röhejes érvekkel, kifogásokkal jöttél? ;)

    De mint írtam, nem ez a bitcoin hívők nagy baja. Bányászni is lehet tanfolyam mellett, sőt, még a tanfolyamot is fizetheted ebből.

    [ Szerkesztve ]

  • <Lacy85>

    addikt

    válasz Penge_4 #104 üzenetére

    Ez már erősen off, de:
    Amúgy igen, sokszor baromi nehéz is tud lenni. Én is lenyomom a napi munkát, utána hozom haza a srácokat, leckeírás, kis játék velük, a maradék kis időben pedig nyomom a .NET-et tanulást (mert látok benne lehetőséget), ezután félholt állapotban ágynak esek, pár óra alvás, és kezdődik elölről minden. Semmi sem lehetetlen, csak elszántság kérdése. ;)
    és mivel látom, sikerült elmenned a lényeg mellett, ezért leírom még egyszer:
    Nem azzal van a gond, ha valaki btc-vel akar pénzt keresni, hanem azzal, amikor jönnek a világmegváltó agyrémek, és emellett még olt is mindenkit, hogy "menj innen, hülye vagy hozzá". na ez már nálam kb. a kórházi eset szintjét súrolja.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák