Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz fordfairlane #49 üzenetére

    Wháhohoóóó jeah! Beindult a kiragadunk valamit, aztán odaírunk valami nagyon okosat, ami véletlenül sem majomkodás és parádézás, még véletlenül sem, mert ugye gondolkodunk, olvasunk, értelmezünk, és nem megyünk neki az oszlopnak, és magyarázunk bele magunktól dolgokat. Dehogy.
    Honnan a jó búsbüdöslórágtakockacukrospalacsintábagöngyöltmarinéniköldökéből sikerült ezt a nagy lapátnyi konzekvenciát levonni abból a hsz.-ből? Tényleg. Miért kell magunkból tök hülyét csinálni? Mindig.

    De legalább megint sikerült egy hsz.-ből totál más jelentésűt facsarni, amire már bátran lehet ugrani, meg torkot vágni. Ezennel fogadd gratulációm, és őszinte elismerésem, megint összejött. Közben meg azért megint leoltottuk a csúnya trollt, tehát megvan az érem is, rendet raktunk. Kész, befejeztem.

    Ja tényleg, majdnem kihagytam a szolid kis utalást a tech gizdázásra: természetesen aki nem kis paszuly, mint én, annak nem kell kirakni az adatlapjára semmit, mert azzal is mutatja: neki nincs szüksége arra, hogy bizonyítsa, szereti a vasakat esetleg ért hozzá. Ő már egy emelkedett fázisban van, nyugodtan lenézhet mindenkit és személyeskedhet bátran, mindenki tudja, hogy nem lehet rajta kifogni, minimalista, visszafogott, élete már sínen van.

    Na akkor most pont annyira sértegettelek mint te engem. Egyezzünk ki döntetlenben és itt pont, vége.

    [ Szerkesztve ]

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

  • Cifu

    nagyúr

    válasz fordfairlane #54 üzenetére

    Én nem láttam olyat, hogy egy Egyiptomi, pláne Szíriai szőnyegmanufaktúra nettó nyeresége évi 40 milliárd dollár legyen. Ha ilyen szinten lennének, feltehetően jobb körülményeket nyújtanának saját maguknak.

    De még a Lenovo (ami amúgy kínai eredetű cég) is csak ennek az az összegnek az egy századát tudja felmutatni...

    Nem is értem, hogy miért az Apple-t pécézik ki, tényleg...

    Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

Új hozzászólás Aktív témák