Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bounti

    aktív tag

    válasz mcs #3 üzenetére

    Mondják ezt azok, akik minden héten két tökéletes drivert írnak...

    El kell fogadni, hogy ez már ilyen. Kismillió konfiguráció, mégegyszer annyi verzióban. Inkább örüljünk, hogy odafigyelnek és nem kakálnak rá nagy ívben...

    [ Szerkesztve ]

    Ha a halál árnyékának völgyében járok is, nem félek a gonosztól... Mert én vagyok a völgyben a legesleggonoszabb!

  • Bounti

    aktív tag

    válasz mcs #6 üzenetére

    Csakhogy ez nem ilyen egyszerű. Képzeld úgy, mintha egy receptkönyvet írnanak újra. Van, hogy a recept változik, és kiderül, hogy nem jó, de van, hogy másfajta lisztet lehet már csak kapni, és csodálkozol, hogy nem kel meg a tészta...

    Tudom, hülye példa, de egyszerűen már olyan bonyolultak a vezérlők, az oprendszerek, a programok amik használják, hogy egész egyszerűen képtelenség úgy megírni, hogy ne legyen hiba, vagy mire megírják az változik ami használná.

    Mielőtt elbeszelnénk egymás mellett, ez nekem sem tetszik, viszont a gálám kijön már attól, hogy mást nem lehet olvasni egy driver vagy windows frissítés alatt, csak hogy "sz*r". Engem is a halálba idegesít néhány probléma, aztán vagy rájövök, hogy én voltam béna, vagy megvárom a javítást, és ugye nekünk ezerszer könnyebb dolgunk van, mert google keresés, és láthatod, hogy mások is belefutottak ugyanabba a hibába, nem úgy mint régen...

    [ Szerkesztve ]

    Ha a halál árnyékának völgyében járok is, nem félek a gonosztól... Mert én vagyok a völgyben a legesleggonoszabb!

Új hozzászólás Aktív témák