Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • L.

    tag

    Az itteni:
    http://www.pcworld.com/article/3200173/peripherals/hands-on-creative-labs-sound-blasterx-ae-5-ups-the-audio-for-gamers.html
    screenshotok alapján minden kikapcsolható a driverben.
    Nekem egy kb 10 éves X-FI extrememusic-om van, meg vagyok vele elégedve, mondjuk nem vagyok egy vájtfülű, de mikor visszakapcsoltam az alaplapit mert a win10 hez drivert kellett vadászni, hát ááááááá :Y ,
    borzalmas, valami lapos döglött fos..... pedig a hangfalaim se bikák, régi fadobozos genius 5.1
    Így is simán hallani hogy az alaplapi gagyi
    Gigabyte alaplap mostnézem a giga leírása szerint VIA VT2021
    WIN 10 hez youp pax féle drivereket tolom, a creative a win10 váltásnál elég töketlen volt
    de ahogy olvasgattam pl az asus driver support se egy fáklyásmenet...

    150 dolcsi, itt simán 50-60 K körül fog nyitni.... gyanítom lesz egy AE-3 ledek nélkül, meg AE-1 végtelenségig butítva :DD, vagy valami más szisztémában hülyén elnevezve :DD
    Én is az usb-sek felé nézlődtem, de hogy 50K-t nem adok ki érte az tuti, meglátjuk mit alakítanak.
    Azért a gémer faktorban nem csak a ledek vannak benne hanem az annyit kérünk érte amennyit akarunk :W

    Úgyhogy verdikt: igen kell a hangkártya :C , kinek kinek füle és sajnos pénztárcája szerint :DDD

  • L.

    tag

    válasz PuMbA #89 üzenetére

    "valósághoz azért nincs köze" :DD
    Ez nemprobléma nekem :DD , tökátlag birka vagyok nekem megfelel és jól is szól :DD
    amúgy más értelmes driver meg nemvolt így maradtam ennél, most már a gyári is elvileg működik
    de amit a creative csinált a win10 nél hát hogyismondjam....
    pedig vagy fél évvel előtte kint volt a béta és csak balfaszkodtak, vagy inkább tudatosan hátha veszel másikat
    akkor néztem az asus xonart amiről kb hasonlókat írtak, mert a core3d-k kaptak először drivert az meg mind igen drága volt, persze én keresek szarul, jogos :B

    win7-el még a gyári driverekkel használtam, akkor is jobb volt az alaplapinál, mondjuk nemisemlékszem az milyen lap volt, nekem nem is tűnt fel hogy a pax driver "enhanced", na kb ennyire hallom :DDD

Új hozzászólás Aktív témák