Új hozzászólás Aktív témák

  • jones965

    Modder

    válasz tailor74 #2847 üzenetére

    Köszönöm az elismerést!

    Amit csinálok, szimplán hobbyból teszem, mindenfajta szakipari előképzettség nélkül, hacsak nem számoljuk ide a műszaki vénámat, illetve a több mint 20 éves műszaki üzemeltetési és beruházási gyakorlatomat.

    Ez a mod is csak a fejemben lett összerakva, ha belinkelném azt a rajzot, amit a szponzoromnak készítettem, hogy illusztráljam mit is fogok építeni, lehet kinevetnétek, függetlenül hogy ráadásul gépészeti műszaki rajzot is kellett anno tanulnom.

    A számítógépek átépítésével több mint 5 éve kezdtem el foglalkozni, azóta fejlesztem folyamatosan magamat.
    Vannak szintek, amiket szeretnék mindig elérni, aztán ha megvan- mint a magasugróknál-, feljebb rakni a lécet.
    Ez a mostani munka is kihívás számomra, kíváncsi vagyok hogyan tudom teljesíteni.

    ViZion : remélem nem lesz gond a tömítettséggel. A vízcsatornák széleinél körbe acrilfix oldószeres ragasztót alkalmaztam, elméletileg vízálló. Iszonyatosan erős kötést biztosít, napfényen 10 perc alatt eléri a kötési idő 100%-át.

Új hozzászólás Aktív témák