Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Zsoccc #3 üzenetére

    Én a szériának csak két tagját ismerem. Nehéz a kérdés, is-is.
    Szerintem valamennyire rpg-s a pokemonok fejlesztése, amúgy körökre osztott stratégia, de a világban szabadon lehet mozogni, bizonyos szintig.
    Az első találkozáskor nekem újdonság volt az egész. Örültem, hogy megértem az angol szöveget, felfedezem a szigetet, harcolok a gonosz ellen. Ez gondolom azóta is így van a sorozatban. Bizonyos korban ez a non plus ultra.
    A kék és az ezüst közt nagyon nagy a fejlődés, sokkal több funkció került bele. Amikor nosztalgiáztam a régin, csodálkoztam is, hogy hogyan bírtam vele játszani, kézre állóbb lett a program.
    Alapból volt 150 pokemon, a későbbi részek bővültek százasával. Túl sok lett, a legtöbb meg gagyi hatást kelt, csak a helyet foglalják. Aztán egyre kevesebb újdonságot tudtak felmutatni, kicsit olyan, mint a NFS.
    Ami még nem tetszett, hogy cserélni kellett volna pokemonokat más játékosokkal, hogy fejlődjenek, nekem erre nem volt lehetőségem, így jó pár szuper pokemontól elestem.
    Ja meg az egész játék a gyűjtésre megy, a jelmondat is ez: "szerezd meg hát mind". Lehetett folyamatosan vadászni, kis koromban mindent gyűjtöttem, nem volt nehéz erre is rákattanni.
    Amikor Mo-n vetítették a sorozatot én már túl voltam az egészen. :) A maga nemében jó játék.

    Ha ezt olvasod a topik meghalt...

Új hozzászólás Aktív témák