Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Én nagy fanatikus voltam. Anno a kékkel kezdtem, aztán az ezüst. És röviddel ezután fel is nőttem. Legalább 150 pokemont felismerek még most is.
    Az ezüstnél is már egy kicsit olyan érzésem volt, hogy silányodnak, az újhullámos szörnyek nem annyira jöttek be. Az első széria 150 állata az ami tetszett igazán.

    Azt majdnem eljelejtettem, hogy volt Ash + Pikachus pólóm is, kaptam valamilyen alkalomra, nekem nagyon tetszett, aztán suliban kiröhögtek, úgyhogy inkább hanyagoltam a viselését.

    [ Szerkesztve ]

    Ha ezt olvasod a topik meghalt...

  • válasz Zsoccc #3 üzenetére

    Én a szériának csak két tagját ismerem. Nehéz a kérdés, is-is.
    Szerintem valamennyire rpg-s a pokemonok fejlesztése, amúgy körökre osztott stratégia, de a világban szabadon lehet mozogni, bizonyos szintig.
    Az első találkozáskor nekem újdonság volt az egész. Örültem, hogy megértem az angol szöveget, felfedezem a szigetet, harcolok a gonosz ellen. Ez gondolom azóta is így van a sorozatban. Bizonyos korban ez a non plus ultra.
    A kék és az ezüst közt nagyon nagy a fejlődés, sokkal több funkció került bele. Amikor nosztalgiáztam a régin, csodálkoztam is, hogy hogyan bírtam vele játszani, kézre állóbb lett a program.
    Alapból volt 150 pokemon, a későbbi részek bővültek százasával. Túl sok lett, a legtöbb meg gagyi hatást kelt, csak a helyet foglalják. Aztán egyre kevesebb újdonságot tudtak felmutatni, kicsit olyan, mint a NFS.
    Ami még nem tetszett, hogy cserélni kellett volna pokemonokat más játékosokkal, hogy fejlődjenek, nekem erre nem volt lehetőségem, így jó pár szuper pokemontól elestem.
    Ja meg az egész játék a gyűjtésre megy, a jelmondat is ez: "szerezd meg hát mind". Lehetett folyamatosan vadászni, kis koromban mindent gyűjtöttem, nem volt nehéz erre is rákattanni.
    Amikor Mo-n vetítették a sorozatot én már túl voltam az egészen. :) A maga nemében jó játék.

    Ha ezt olvasod a topik meghalt...

Új hozzászólás Aktív témák