Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Felesbandi

    senior tag

    válasz safalade #11 üzenetére

    Azert az, hogy valaki kicsit jobb felbontast es stabil framerate-et akar, nem egyenlo azzal, hogy "4k/144+hz-re gerjed". 2021-ben mar joggal elvarhato, hogy legalabb a megcelzott 30 fps legyen stabil.

    Nemreg neztem meg az uj Hyrule Warriors es Immortals Fenyx Rising demokat es mindkettonel fajoan alacsony volt a felbontas handheld modban es a megcelzott 30 fps-t se tudta tartani.

    En szemely szerint mar annyival meg tudnek elegedni, ha handheld modban tudna hozni a nativ 720p-t es a stabil 30 fps-t (60-rol almodni se merek).

  • Felesbandi

    senior tag

    válasz Hopkins95 #16 üzenetére

    Szerintem se lesz nagy ugras, de ne legyen igazam.

    Szerintem az, hogy 720p-s kijelzot pletykalnak sok mindent elarul az uj hardver erejerol (mar amennyiben ez a pletyka igaz).

    Ha 1080p-s kijelzot raknanak bele, talan lehetne azzal szamolni, hogy az uj verzio handheld modban hozza az eddigi dokkolt szintet.

    Egyebkent meg alszentseg azzal jonni, hogy akinek a mostaninal tobb kell, az 4k meg 120fps huszar. A helyzet az, hogy egyreszt az ido elorehaladtaval (es az uj generacio megjelenesevel) az emberek igenyei nyilvan megnovekednek, masreszt meg a mostani helyzet, hogy handheld-ben se a 720p nincs meg, se a 30 fps mar a jatszhatatlansag hatarat surolja bizonyos jatekoknal.

  • Felesbandi

    senior tag

    válasz Tentalus #32 üzenetére

    Akkor lehet, hogy a Demo verzio kevesbe kiforrott mint a teljes jatek.
    Minden esetre artani nem art majd egy erosebb modell, mert a 720p-s kijelzon a nativnal kisebb felbontas eleg gazul nez ki szerintem. Kivancsi vagyok, hogy lesz-e akkora ez az upgrade, hogy tenyleg erezzem a kesztetest a valtasra.

    Ami itt erdekesse teszi most a dolgokat (legalabbis szerintem) az az, hogy most mindket nextgen konzol eleg vonzora sikeredett.
    PS5 a meglevo es kozeljovoben megjeleno exkluzivjaival es a full extras kontrollerrel eleg bejovos (plane nekem, aki vilag eleteben PS oldalon volt).
    Az XBOX gepek is tetszenek, mostani GPU arakat nezve egy gamepass elofizuval baromi jo ajanlatnak tunnek. XSS veszett jol nez ki es FHD TV melle (meg ugye gamepassal) ezzel az arcedulaval nagyon tetszik. Budos eletben nem gondoltam volna, hogy XBOX konzol nekem tetszeni fog (Halo/Gears nekem nem jon be), de gamepassal a kepben, brutal jo dizajnnal es quick resume-al nagyon bejovosek.

    Most ha megjelenik egy jobb, erosebb Switch, ami minden eddigi problemamat orvosolja, fogalmam sincs, mit fogok lepni. Mert ha mar penzt fogok konzolra kolteni a masik 2 konzol is benne lesz a kepben. Meg akkor is, ha a eladnam es ugy vennem a frissitett verziot, ami biztos dragabb lesz.

Új hozzászólás Aktív témák