Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Polllen

    nagyúr

    válasz leviske #3 üzenetére

    Érdekes gondolat, hogy a rossz neve miatt új emberek nem kezdik el használni, de a régiek továbbhasználják. Szerintem a csökkenés is túlnyomó részt emiatt van. A többség valszeg azért vált, mert azt hallotta, hogy...

    "Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

  • Döglött Róka

    veterán

    válasz leviske #3 üzenetére

    "A növekedés hiányát megmagyarázná a név, de a folyamatos csökkenést nem. Nem névváltással kéne az agyukat terhelni, hanem másféle fejlesztési irányelvek kidolgozásával."

    Azert szomszed szamitogepguru jozsi keze is erosen benne van: "felraktam egy chrome-ot/FF-et mert az ie szar, innentol azt hasznald"

    Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

  • #41133696

    törölt tag

    válasz leviske #3 üzenetére

    A folyamatos csökkenés érdekes dolog. Nem hiszem, hogy van olyan funkció ami a hétköznapi emberek - mert ugye róluk beszélünk, hiszen ők jelentik a többséget, és nem az infromatikusok - igényeit ne fedné le a modern, támogatott operációs rendszereken futó Internet Explorernél. A Vista vonalnál IE9-től IE 11-ig terjed a skála. MIvel a Vista részesedése egy számjegyű százalékban kifejezve, az XP meg már nem támogatott, így minimum IE9-től indul a móka, Vistásoknak ott is végződik... de a legmodernebb böngésző az IE 11 az XP-s népszerűségre hajazó Windows 7 esetében már elérhető. Nem találkoztam olyan weboldallal, vagy webáruház honlapjával, ahol arra szólítanának fel, hogy használjak Google Chrome, vagy Mozilla Firefox böngészőt, mert az Internet Explorer 11 már elavult, és nem jelenik meg rendesen, vagy bizonyos funkciók nem működnek. Ilyenre volt példa IE6/7/8 esetében.

    Szóval feltételezem, hogy akik minimum Windows 7 rendszert használnak, azok élnek a lehetőséggel, és az IE 11-et telepítik, és nem az IE8-nál maradtak le. Ha pedig ezt meglépték, nem tudom mi lehet az az égető dolog, ami miatt átlépnek alternatív böngészőre olyan szinten, hogy az IE-t többé el sem indítják.

    Honfitársainknak egy indok lehetne a hiányzó magyar helyesírás-ellenőrző, de mi kis nép vagyunk, a népek tengerében nem sok vizet zavarunk. Nem miattunk billen negatív irányba a mérleg :D

Új hozzászólás Aktív témák