Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Czeky

    Arcképgyáros

    LOGOUT blog

    válasz Synthwave #71 üzenetére

    "Egyébként szerintem a valaha tapasztalt legjobb klikkelési érzetet ez az Intelli 1.1 produkálja az említett japán switch-ekkel (számomra); valami nagyon durván jó."

    Egyetértek, igencsak kellemesek a gombjai. :) Én az iskolai nosztalgia miatt szereztem be egyet nemrég, igazából meg is lepődtem azon az apropón hogy ekkora favorit egeresek között is (lehet a tanárom már akkor böngészte a PH!-t, hehe). Van is egy Microsoft Natural Keyboard Elite-em, ahhoz tökéletesen passzol dizájnilag (nem mechanikus cucc, de nyeh, megteszi régi gamingelésre). Az MX500 meg MX300-nál meg a kíváncsiság hajt, volt szerencsém anno g400-hoz ismerősnél (az mx500 utódja ha jól tudom), és első benyomásra igencsak bejött. :)

    Nemrég beszereztem 4db japán omront ha esetleg az egyik megadná magát egy idő után (mert ugye egyik használt egér sem 0 órás), de szerintem még kitart egy jó darabig. :D

    So you think it's really good, yeah? You should try making the bloody thing up; it's a real pain in the arse. /// Keresem a helyem a világban. /// RIP QLR PC bontó.

Új hozzászólás Aktív témák