Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz Czeky #70 üzenetére

    Van MX500-am, fincsi japán Omronokkal és Corepad talpakkal, de nem eladó. :D Az egyetlen bibije, hogy egy MX518 v1 felső burkolata van rajta, ezt majd idővel szeretném cserélni az eredetire (ha esetleg találsz egy halott MX500-at alkatrésznek, dobhatsz egy privit :D) .

    Amúgy szerintem máig a Logi legjobb modelljei az MX300-zal karöltve. Avago ADNS-A2020 szenzor <3; még 8 bites adatsáv, de ebből kifolyólag ha 500 vagy 1000 Hz-re húzod a polling rate-et, az alap 1 m/s-os prefect control 3,91 m/s-ra nő. 2002-ben. Mintha egy másik egeret fognál kézbe. Van egy kis angle snapping, de nagyon nyers (ez itt egy pozitív jelző) érzete van az érzékelőnek; ha elég a 400 cpi, és hajlandó vagy mókolni a manuális USB hackkel, a mai napig első osztályú opciók.

    A görgőik recsegősek, de ez már újonnan kibontva is ilyen volt (szóval gyári spec, nem hiba; a nemrég megjelent G MX 518 Legendaryben is ilyen), viszont még most is recseg. : > Sokan nem kultiválják, de én szeressem.

    És legendásan tartósak; az MX300-amban például pár hónapja lettek csak cserélve a kapcsolók Omron D2F-01F-ekre (nem azért, mert elhaláloztak!, csak gondoltam, megérdemli – tengerészkék Paracord 550-et is csupán ezért kapott, mert a kábelével sem volt semmi baj), ami azért durva egy HÚSZ éves eszköz esetében. Jó, nyilván nem mind a 20 évet töltötte aktív használattal, de akkor is.

    Szerintem a négy, valaha gyártott legjobb Logi egér az MX300, az MX500, a G305 és a G PRO X Superlight (trackball vonalon meg a Trackman Marble; az is elnyűhetetlen), de az első kettő elképesztő tartósságát már nem célszerű az utóbbi kettőtől elvárni.

    "Na mindegy, beérem egy Microsoft Intellimouse-al is"

    Az is akad a sufni tövén; egy fehér Intellimouse 1.1a SteelSeries Edition, meg egy szintén fehér Intellimouse Explorer 3.0 SteelSeries Edition, mindkettő D2F-01F-ekkel, parakábellel és Corepad talpakkal, hehe. :D Egyébként szerintem a valaha tapasztalt legjobb klikkelési érzetet ez az Intelli 1.1 produkálja az említett japán switch-ekkel (számomra); valami nagyon durván jó.

    "A switch tippeket pedig utólag is köszi!"

    Nincs mit. A japán Omron D2F-01F-eket csak azért nem mondtam, mert azoknak picit magasabb a szára, mint az átlagnak. Emiatt egyes egerekben pl. a pre-travel csökkentésére is jók, de akad egy-két olyan jószág is, aminek túl feszessé teszi a gombjait reszelgetés nélkül, és ennél a három Loginál pont nem tudom, hogy kell-e vele machniálni (azt igen, hogy a sima G PRO Wirelessnél kell).

    Zárójelben megjegyzem, hogy a TTC Pink is lehet opció, az eléggé hasonló a TTC Gold Dustproofhoz.

    [ Szerkesztve ]

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Új hozzászólás Aktív témák