Új hozzászólás Aktív témák

  • morfondőr

    őstag

    válasz arn #3 üzenetére

    Én is csökkenteni akartam a PC-m méretét és bevállaltam egy micro ATX lapot, amihez illően egy kisebb házat. Hiába túrtam hetekig a netet, hogy melyik lenne a legjobb ház, végül amit vettem nem vált be, nem tudtam olyan szellőzést biztosítani, ami elég lenne! Másodjára találtam egy Fractal Desing Define Mini C-t, ami szinte kompromisszumok nélkül hozza egy normál ATX hűtési teljesítményét, cserébe alig kisebb.

    Hogy a cikkhez is szóljak: ha alaplapon lesz a VGA, akkor még inkább megnehezítik a DIY réteg dolgát, mert egy VGA cserét lappal együtt jóval drágábban tudsz megejteni. MXM foglalatnál meg eleve drágábbak a VGA-k (persze ez változhat, ha jobban elterjed) de kétlem, hogy ugyanazt a teljesítményt tudnánk elérni, max ha valami toronyhűtőt pakolunk rá, de ez megint csak a méretet növeli. A mai kártyákon is a hűtés a legnagyobb, azt nem lehet lespórolni. Ezzel inkább maguknak fognak ártani a gyártók, mert nehezebb lesz egy-egy alkatrész cseréje, így nem is fognak sokan rövid időn belül cserélgetni ezt-azt!

    Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

Új hozzászólás Aktív témák