Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #65675776

    törölt tag

    válasz Gadgetfan_ #20 üzenetére

    Azért a kontrasztot szerintem Te is érzékeled. Te kijelentheted vitán felül, hogy jó lesz. Ha valaki szkeptikus, akkor viszont szerinted semmi jogalapja nincs arra. Szerintem meg pont ugyan annyi, mint neked kijelenteni azt, hogy biztosan jó lesz.

    Egyébként meg amennyiben nem látod a problémát az amerikai szabadalmi rendszerben, akkor nem meglepő, hogy nem látod a problémát a mostani esetben sem. És a vicc tényleg az lesz, ha mindezek alapján az Apple visszamenőleg kér majd jogdíjat a Logitech-től, aki mindezt már réges-rég kitalálta és meg is valósította. Az amerikai jogrendszer ugyanis erre is lehetőséget ad, és mivel a szabadalom tulajdonosa az Apple, ezért egy ilyen pert szinte biztosan meg is nyerne. Ez viszont nonszensz, de akár mondhatnánk paradoxonnak is. (Bár nyilván nem ettől fog összeomlani a tér-idő kontinuum.)

    rudi: Nem kell feltétlenül egyből hatályon kívül helyezni mindent, az a ló túloldala lenne. Simán nekikezdeni felülvizsgálni mindet, ami amerikai eredetű. Csak az a baj, hogy ez nem kevés adminisztratív és egyéb munkával jár, amit nem hiszem, hogy be fog vállalni bárki is. De azért nem ártana már jelezni az amerikaiaknak, hogy jó lenne ha rendet raknának a házuk táján.

  • #65675776

    törölt tag

    válasz Gadgetfan_ #22 üzenetére

    "A Logitech meg szerintem mivel Kaliforniában is van egy központjuk biztos levédette a maga termékét anno az USA-ban is[...]"

    Elég sok cég van, aki nem gondol arra, hogy a teljes mértékben magától értetődő dolgokat levédesse.

Új hozzászólás Aktív témák