Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz #06658560 #38 üzenetére

    De csak az átmeneti időszakot kell áthidalni.

    A 1,5-2 év meg bullshit, menyasszonyom max. 3/4 évig keresgélt (2x), tesóm kicsit tovább, de csak azért, mert finnyás volt és azt hitte, kap jobbat. Egyikőjük sem veri a s***t a földhöz, mert olyan jó munkahely lenne, de kapnak pénzt. Aki akar, ma is tud munkát találni, protekció nélkül is. Ja, hogy büdös a főváros? Lehet próbálkozni vidéken is.

    A fő probléma - szigorúan persze SZVSZ - a gimnáziumot végzett, semmihez sem értő népek. 14 évesen persze az ember nem sokat fog fel ebből, de édesanyám mindkettőnket szakközépbe küldött, nem tiltakoztunk. Engem érdekelt (érdekel a mai napig) az elektronika, tesóm épületgépész suliba ment. Egy percet nem dolgoztam az eredeti szakmámban (tesóm annál inkább), az iskolának és az autodidakta számítógépmániámnak köszönhetően mégsem hülyegyerekként estem ki érettségi után, főleg, hogy volt annyi eszem, hogy technikumot is végezzek. Annyi már nem, hogy akkor egyetemre menjek, de ez már egy másik történet.

    pigster: akkor te meg minél előbb csinálj gyereket pénz nélkül, senkinek sem lesz jobb, a gyereknek végképp nem. Így akkor nem leszel ökör. Sírhatsz is majd a Fókuszban vagy egyéb szennyműsorban, hátha megszán valaki.

    [ Szerkesztve ]

    Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

Új hozzászólás Aktív témák