Új hozzászólás Aktív témák

  • Lacccca87

    addikt

    válasz Grg #4 üzenetére

    Itt is sok konkrét dolgot láttam leírva, remélem az app visszajelzésekor is kb így írjátok le mert ebből biztos tudnak következtetéseket levonni a fejlesztők. "hurr-duur nem jó az app hurr-durr szar az egész......." Normális hibajegyekkel normális irányba tudják javítani.

    Igen a te bajod, van minimum követelmény aminek valószínüleg megvan az oka (nem vagyok fejlesztő majd jön valaki okosabb és megmondja) a 8 -as droid elvárásnak. Kb 6 éve van 8 as szerintem reális minimum elvárás. Erre szerintem a jövőben felkészülhetsz a készlékeddel hogyegyre kevesebb app fog futni.

    @LosBlancosRM:
    Az mondjuk tényleg gáz, mert gyengebb minőségű mint a Google de már azt is elég jól felhúzták szintre. Ettől függetlenül tényleg jobb lenne a Google változat.

    Mindent összevetve, nem védeni meg reklámozni akarom, de ez speciel egy egész jól használható app lett és folyamatosan fejelsztik.
    Azt is tudjuk hogy akinek problémáa van az hangoztatja mindig de aki hibamentesen használja az az esetek 80%-ban nem fogja ezt leírni, vagy pozitívan pontozni csak azért mert működik.

Új hozzászólás Aktív témák