Új hozzászólás Aktív témák

  • DraXoN

    addikt

    válasz bot1978 #92 üzenetére

    Az alap felvetésed rossz:
    ez most nem a szándékos "avultatásról" szólt.. ez most tényleg csak hiba foltozás... nehéz lenne javításnak mondani, mivel az egész tervezése rossz a cpunak, és biztos, hogy jönni fog még majd pár hasonló elven működő "javítás"...
    önmagában ez a javítás se sok teljesítményt vesz el, de a többivel együtt... nem vagyok benne biztos, hogy "jó" a végeredmény... a HT meggyilkolása meg egyes esetekben szintén gond lehet ...

    de itt valójában nem lesősorban az otthoni felhasználók szívnak itt, a szervereknél jelentenek ezek komoly gondot, ahol a teljesítmény erősen "be van tervezve" ... sose jó ha a rendszer sebessége esik...

    más:
    volt korábban olyan vélemény itt, hogy intelnek vissza kéne fizetni-e mindenkinek a cpu árát.. az biztos, hogy még egy ekkora mamutot is csődbe vinne (igen gyorsan)...
    VW is csődbe ment volna ha EUban is vissza kell fizetnie az autói árát.. szerencséjére amcsiban nem olyan nagy szereplő... illetve, szerintem az amerikaiak is másképp döntöttek volna ha egy helyi autóvállalat követi el ezt és nem "tőkeerős külföldi" ...
    Amit ki akartam ebből hozni, nem reális elképzelés ez a "visszafizetősdi" ...

    de előbb utóbb nem tudja senki elkerülni, hogy a javítás fel ne kerüljőn ... pl. új Win10 kiadásban alapból integrálva lesz a mikrokód (kapcsolattalanul, hisz nem külön "szervízpakk")
    a régi kiadás támogatottsága meg idővel megszűnik... és akkor valaki vagy marad már nem támogatott (lyukas rendszeren, lyukas procival), vagy vállalja a belassítást..
    meglátjuk majd mennyi lesz a "bátor"... ők lehetnek azok akiknek ejtőernyő se kell ha egy repülőből kiugranak :3

    [ Szerkesztve ]

    The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

Új hozzászólás Aktív témák