Új hozzászólás Aktív témák

  • SaGaIn

    senior tag

    válasz bot1978 #96 üzenetére

    Miről beszélsz hogy a régi processzorok lassítása? Az új generáció is érintett... Azzal meg hiába jössz hogy az AMD is.... pont hogy tesztelték és nem az AMD nem érzékeny erre sem :D Úúú intel tulajként ez fájhat... én megértem... :P írtam is erről egy szösszenetet :D
    Vagy arra célzol hogy biztos van valami amire érzékeny csak mindenki titkolja?

    Szerinted az intel nem keresi gőzerővel a konkurencia hibáit?

    Nem képzelhető el, hogy az AMD esetleg, csak esetleg, kicsit jobban van megcsinálva és nincsenek benne az ordas nagy lukak amik az intelben megvannak...
    20 évig állt a mondás miszerint: "A medve nem játék, az AMD nem processzor... " Na az fáj sokaknak nagyon, hogy az AMD szót Intelre lehet cserélni lassan... :D

    Az a lehetőség, hogy jövőre vagy 5 év múlva találnak majd az AMD processzorokban is hibát, most miért befolyásolna bárkit is vásárlás szempontjából ?
    Ugyan az embertípus állítja hogy bizony a 2700k ugyan olyan jó mindenre mint a 8700k akik azt állítják az 5-ös Golfnál jobb autót nem gyártottak még... :D

    "DOS addresses only 1 Megabyte of RAM because we cannot imagine any applications needing more." Microsoft in 1980 "We can" -said Google, than they made Chrome. What happend next is history.

Új hozzászólás Aktív témák