Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joey04

    titán

    válasz alamuszi #389 üzenetére

    Ezt maximum ilyen a kecske is jóllakik, és a káposzta is megmarad válasznak tudom értékelni. :D
    De ezek szerint úgy érzem, hogy erre a kérdésre:

    Drága az iMac a többi gyártó hasonló kaliberű all in one gépeihez képest?

    az a válaszod, hogy nem.

    A többi része itt, ebben a topicban nem érdekel. :)

    De offban megjegyzem, hogy abban egyetértünk, sok olyan dolog, amivel kiemelkedik a Mac, valóban nem kell sok embernek. Viszont ebbe belekötni meg szintén nem érdemes, mert az Applenek nem is célja ezeket a vásárlókat megnyerni. Tehát semmi hiba nincs a termékpalettán.

    az ún. prémium kategóriában, az 1000 dollárnál (körülbelül 189 ezer forint) drágább gépek szegmensében a cupertinói székhelyű gyártó részesedése 91 százalékos. Azaz: ha az amerikai vásárlók drágább konfigurációkat vesznek, tízből kilenc esetben Macet választanak.

    És mivel az Apple elsősorban Amerikára koncentrál, és a prémium kategóriára, így szerintem közel tökéletesnek nevezhető a munkájuk, hiszen a kitűzött rétegeknél hatalmas a dominancia.

    Ezek miatt mondom, hogy szép amiket itt összeraktál, tehát az erősebb gépek olcsóbban, de ez nem érdekli sem az Applet (már nem az, hogy konkrétan te raktad össze :D ), sem a mac tulajokat, sem a leendő mac tulajokat. Ezért írtam azt, hogy kit érdekel ez? Nem bunkóságból, bántásból, hanem azért, mert itt ebben a vitában/topicban tényleg lényegtelen az információ.

    [ Szerkesztve ]

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Új hozzászólás Aktív témák