Új hozzászólás Aktív témák

  • bul07

    nagyúr

    válasz JoolsNOS #3112 üzenetére

    Bocs átsiklottam felette

    Ha nem lenne gépem én igen megvenném

    Ugye voltak az alza PRINCESS gépek azok voltak ilyen 24-29e Ft-ért([link], [link]), de ezeknek a gépeknek a forgalmazása megszűnt
    Aztán volt karácsony környéken sokjáig euronics Gorenje AF1700DB 30-e Ft-ért [link], de már felment az ára duplára

    Na meg ugye vannak a Philips gépek
    De azok 50e Ft környékén vannak inkább, volt egy két akció mikkor 42-43e vehetőek voltak de ritka és akkor hamar el is kapkodják , Philips kuponokkal néha jó árasítható, most 59e Ft [link]

    Viszont garancia az összes itt megemlített gépnek 2év, viszont a Lidl gépnek 3év, és eddig a Lidl elég jól kezelte a garanciális dolgokat így ez nyomós érv

    Szerintem bátran vehető az ami a képen is van

    (Viszont a kisebb ilyen gépeket szerintem nem szabad megvenni, még egy két ember esetén is kicsi lehet, na meg ennek a formája is jobb a kerek kosarú gépek szerintem rosszabbul pakolhatóak)

    [ Szerkesztve ]

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Új hozzászólás Aktív témák