Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • koko52

    veterán

    válasz VirsLee #100 üzenetére

    Szerinted ez engem hol érint? Elárulom, sehol. Olyan pénzem van benne, amit kriptoval, bányászattal halmoztam fel. Ha ma mindet bebuknám akkor is komoly összeget vettem már ki, tehát nem dobnék kötelet. Sőt, azt is elárulom, hogy olyan pénzt tettem anno bele, ami szintén nem fájt volna, mert erre lett szánva.
    Ilyen sztorik mindig voltak és lesznek, kockázat nélkül nincs haszon. Aki mindenét felteszi a ruletten azt nem tudom sajnálni.

    totron: igen, miért 13 évesen kit kellett volna elvinni? 30 éveseket? Mindenkit a maga idejében és a maga céljára. Akkor is voltak ilyen filozófus dumájú lúzerek. A Bájkeverő c. film jelenete jut róluk eszembe, mikor Brendon nyáldumája nem jön annyira be a csajnak..

    Ide meg azok jönnek kárörvendeni, akiknek kisiklott a pénzügyi élete és most dögöljön meg a szomszéd lova. Na meg kárörvendeni, (ahogy elnézem), semmivel sem jobbak az ilyenek brókernél. Én a saját pénzemet viszem vásárra, nem másokat ültetek fel a lóra, szóval nem én vagyok az emberetek.

    Részemről befejeztem, sok sikert mindenkinek és fel a fejjel!

    "Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

Új hozzászólás Aktív témák