Új hozzászólás Aktív témák

  • BiP

    nagyúr

    válasz Bici #30 üzenetére

    "Lehet, hogy tévedek, de szerintem úgy általában ront az eladásain az, hogy "köcsög MS"-ként gondol rájuk a világ nagy része."
    A számok nem ezt mutatják.

    mert "szar-fos, fúj MS".
    Hát, a legtöbb ember úgy szidta a WP-t, hogy ki sem próbálta. Meg ugye divat fikázni.
    Szerintem több ember veszi meg kényszerből a MS termékeket, mint amennyien utálják.
    (amikor rájönnek, hogy a konkurrencia még annyit sem tud nyújtani (pl. office, vagy linux otthonra, átlag irodai környezetbe), mégis ráfanyalodnak az MS cuccokra).
    Az MS meg olyan helyzetben van, hogy dől a lé, bármekkora parasztok.

    Egyébként nem volt egy rossz rendszer, amíg az MS el nem vitte egy szar irányba, és nem kezdte leépíteni az egésznek a supportját házon belül. Gyakorlatilag maga nyírja/nyírta ki a platformot.

    "de én cégvezetőként máshogy csinálnám."
    Pontosítsunk: laikusként azt gondolod, hogy cégvezetőként máshogy csinálnád. Aztán cégvezetőként kiderül, hogy mennyi más szempontot kell figyelembe venni, és lehet, lehet, hogy te sem csinálnád máshogyan.
    De ezt nem tudjuk meg, mert kevés az esélye, hogy sokan milliárdos cégvezetők legyünk :)
    (amúgy ez a döntés nem is biztos, hogy eljutott cégvezetői szintre).

    Ugyanúgy, ahogy gyerekként vagy gyerek nélküli felnőttként azt gondoljuk, hogy szülőként mennyire máshogy csinálnánk a dolgokat. Aztán szülőként rájön az ember, hogy jééé, máshogy
    mennek a dolgok, mások a szempontok, mint ahogy korábban a túloldalról gondoltuk.
    Vagy hogy szemét politikusok, mi biztosan máshogy csinálnánk, mi sosem lopnánk. Aztán aki közel kerül a tűzhöz, kiderül, hogy egy fecske nem csinál nyarat. És vagy beáll a sorba, vagy bedarálják.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák