Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Béééla

    őstag

    válasz gabor7th #14 üzenetére

    Én igen - sajnos olyan alkat vagyok (plusz munkakör meg majd' minden rásegít), hogy ha nincs napi súlykontroll, akkor hajlamos megindulni a pocak (és természetesen ezt csak a növekedés irányába teszi, magától sose akart eltűnni :((( )
    viszont egy ilyen cucc jelezheti ha baj van vagy baj lesz. Több mint a mérleg, mert mutatja hogy hova indult meg a párnázódás, vagy hogy hatásos-e az adott életmód. Ha 200 alatt lesz itthon a vége boltban, akkor esélyes hogy beköltözik egy.
    Kivéve ha nem lehet offline használni, akkor hagyjon békén :)

    [ Szerkesztve ]

    Bélabá

  • Béééla

    őstag

    válasz Narxis #35 üzenetére

    De mit nem látsz a szemeddel?
    A francnak sincs kedve naponta pontosan mérni, amikor egy lézerszkenner erre van kitalálva, hogy milliméter pontos eredményt adjon. És egy meginduló pocak esetén máshol is vastagodásnak induló részt az ember nem feltétlen veszi észre.

    Egyébként a hasi zsírt nem felülésekkel hanem szigorú diétával és kardioval lehet lebontani.
    Ezért, hogy legyen egy pontos, visszanézhető log, hogy milyen változás (bevitt kalória, cukor, mozgás vagy bármi) mennyire akarja elmozdítani. Akárhány tanácsot kértem a kajával kapcsolatban, néhány ősrégi (és már alkalmazott) dolgon kívül semmi olyat nem tudtak mondani, amit hobbitestépítő ne mondott volna korábban. Így hát marad a saját próbálkozás.

    @gabor7th
    "Kivéve ha nem lehet offline használni, akkor hagyjon békén " Látom te se bízol a felhős cuccokban, vagy más oka van?
    Frászt - azzal nincs bajom, ha egy edzés eredménye felmegy felhőbe tárolódni, mert így legalább nyoma marad (értsd: vissza tudom nézni a változást).
    A trehány support amivel bajom van. Egy új szereplő bocsánat, de nem kapja meg azt a bizalmat, hogy ilyen jellegű dolgot kezeljen mint a komplett 3D modellem és ehhez tartozó egészségügyi dolgok 3 évre visszamenőleg akár felhőben, akár úgy, hogy egy patcheletlen lyukon bárki leszedhesse. Plusz az állandó "jajj írd ki fészbúkra hogy 3 centivel kisebb a segged!!!"-re sincs szükségem, mert minek.

    [ Szerkesztve ]

    Bélabá

Új hozzászólás Aktív témák