Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hadeska22

    aktív tag

    válasz Bazsee71 #44 üzenetére

    Nem feltétlenül Telemax...van olyan szolgáltatás amit úgy hívnak prémium szerviz .Ha gondolod személyes és ismerősi körömben lévők ( csak pozitív) élményét eltudom neked mesélni.Senki nem mondja az embernek hogy a leggagyibb telefont kell megvásárolni.itt válogathatsz.Jelenleg 76e Ft, de kövi hónapra ha a forrásom nem csal 50-55-60e -re lemegy az ára.

    (mielőtt bárki azt mondja hogy de ez biztos EU-s és stb, szólok hogy az Apple és Samsung termékeket bárhol lehet garanciáztatni, akárhonnan is jött..azaz ha te egy Franciaországból behozott S4-et veszel és kihívod a magyar prémium szervizet, Ők ugyanúgy kijönnek és megcsinálják neked mintha magyarországi forgalomban lévő modellt vettél volna magyar garanciával.)

    Az összes felső-és felsőbb kategóriás Samsungra vonatkozik ez a szolgáltatás amit fentebb említettem.Ők kijönnek hozzád összesen 2 nap alatt (regisztrációs idő - 1 nap + kijövetel az ország bármely pontjára , percre pontosan- 1 nap).Általában nagyon segítőkészek, és nem találkoztam még olyan emberrel akinek negatív tapasztalatai lettek volna (ja de, egyel... aki a mikróba megmelegítette a telefonját (grillezésre volt állítva..), de gondolom azért egyértelmű hogy azt nem javítják garanciába.).Ha esetleg nincs az embernél valamilyen alkatrész ami elég nehezen képzelhető el, (abból indulok ki hogy aki kijött hozzám anno,volt nála alkatrészekre bontva 4 db S2, és 3db S3, és 2db Note 2) , akkor elviszik Pestre (de nem a Telemaxhoz, hanem helyi üzemben megcsinálják és 2 napra rá már vissza is kaptad.)

    Bár abban biztos vagyok abban hogy a Prémium Garanciát azt csak az tudja értékelni akinek volt már ilyenbe része...na Ők az a réteg aki tudja mennyire sokat is számít ez.

    UI. Elnézést hogy ilyen hosszúra sikeredett irományom,de nem szeretem ha valamit kever az illető vagy ezzel hinti meg a másikat,ezzel is segítve a hülyeség terjedését miközben egy orbitális ökörség az.

    B.C Rich...Jackson...Ibanez(?)

Új hozzászólás Aktív témák