Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tapsi

    addikt

    válasz bambano #83 üzenetére

    ti meg szívni fogtok a piaci áras garantált szolgáltatással.

    De mi a gond ezzel? Szerintem semmi. Ilyen ez a kapitalizmus, ha nem lesz egyetlen szolgáltató sem, amelyik olcsóbb lenne, akkor majd megfizetik az emberek. Csak ne nyomd a klasszikus - no offense - komcsi dumát, hogy fizessenek a gazdagok, mert piacgazdaságban élünk. Jelen esetben a Netflix a gazdag.

    Neked nem a Netflixtől kell pénzt kérned, hanem azoktól, akikkel szerződésben állsz. És egészen biztos vagyok benne, hogy semmiféle drasztikus áremelés nem lesz, mert túl nagy a verseny. Igen, ezt is megbeszéltük, a szolgáltóknak szívás a verseny, mert nincs akkora margin, mint a régi szép időkben. El kell fogadni, hogy közművé váltatok, áramhálózatból sincs 100, csak 1. Én ezt sajnálom, és nem mondtam soha, hogy nem éreznék együtt veled, mert mondjuk elveszted a munkahelyed emiatt. De amiről te beszélsz, az nem megoldás. Látjuk, hogy mire vezet az ilyesmi.

    az user gyakorlatilag lopja a jobb szolgáltatást és nem fizet érte.

    Ez egy hazugság, és ezt te is pontosan tudod. A fogyasztó annyit fizet, amennyit kérsz tőle, és úgy használja a szolgáltatást, ahogy az általad megfogalmazott ÁSZF-ben van. Ha ez nem tetszik, akkor írasd át az ÁSZF-et a jogászoddal, és írasd alá az ügyfelekkel. Ha aláírják, akkor meg van oldva a dolog. Mi tartott vissza az elmúlt 15 évben, hogy ezt megtedd? Nem igaz, hogy nem fizet érte, és nem igaz, hogy jobb szolgáltatást kap. Olyan szolgáltatást adsz neki, amiben megállapodtatok. Nincs az az üzleti vállalkozás, aki ingyen adna bármit is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák