Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz kolopele #64 üzenetére

    Igen, egy törikönyvből érdemes fényképezni majd meghamisítani, majd kirakni. Ezzel tutira érdemes foglalkozni, hiszen nagyon nehéz megbukni vele, szinte ellenőrizhetetlen a forrás. Oh, wait. :DDD Ha nekem ilyen hitem lenne, atyaég, hegyeket tudnék mozgatni.

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

  • t72killer

    titán

    LOGOUT blog

    válasz kolopele #64 üzenetére

    Már ez az egyetlen oldal önmagában egy demokratikus országban tűrhetetlen politikai hirdetés, akkor is, ha a többi 99 rózsaillatú.

    A fideszes analfabéta kedvéért eltávolított iskolaigazgató történetére miért nem reagálsz?? Ugyan nem pedagógus, hanem egy magyar állami intézet nemzetközileg elismert tudós vezetőjét ismertem személyesen - 2011-ig mindenféle kormány alatt gond nélkül vezethette az intézményt, profi hozzáértéssel. Aztán megérkeztek a barnaingesek, és a prof helyébe benyomtak egy kb "8általános+pártfőiskola" képesítésű vadbarmot, aki aztán persze a volt főnöknél kuncsorgott segítségért, mert szakmailag egy nagy nulla.

    Hasonló sztori a Kolontári zagytározót aláíró búbosbankás titkárnő - de nyilván nem ő volt a pozícióban, hanem vki más, mert a hávégé írta meg...

    "csak magamért meg a családomért vagyok felelős" - nem, 10 millió magyarnak választasz kormányt, amikor beülsz a szavazófülkébe. Ez kb úgy hangzott, mintha egy gyárigazgató azt mondaná, hogy csak a saját jövőhavi fizetése érdekli, az nem, hogy utána csődbe megy-e a cég.

    Index-hávégé: oké, miből tájékozódjon az ember, 888-ból vagy pestisrácokból, ahol 3 bekezdésnyi sorosozás után fél mondatban közlik, hogy növekszik a gazdaság, de jönnek a migránsok??

    [ Szerkesztve ]

    30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

  • sanzi89

    addikt

    válasz kolopele #64 üzenetére

    Amit meg nem a saját szememmel látok az ugye nincs is. 1 millió dollárt se láttam, így biztos az sincs.

    Rendszerváltás óta mindegyik párt csak a saját javát kereste, egyszerűen a magyar "demokrácia" nem érett arra, hogy normálisan működjön. Ez köszönhető a pártoknak, a szavazni el nem menő embereknek, az érzelmi szavazóknak, a buta átlag magyarnak aki nem tudja összerakni a kettő meg kettőt. A szocik is loptak, persze, hogy loptak. De sunyiban, lapítva tették. A most regnáló hatalom pedig pofátlanul a kirakatban csinálja ugyanazt. Mindenki köcsög aki mást gondol, elég megnézni a parlamenti nyilatkozatokat, az interjúkat, a sajtótájékoztatókat. Száz eseményt lehetne felsorolni amibe egy normális demokráciában régen bele kellett volna buknia Fidesznek, de most ott tartunk, hogy kétharmada lesz.

    [ Szerkesztve ]

    "Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

Új hozzászólás Aktív témák