Új hozzászólás Aktív témák

  • kolopele

    nagyúr

    válasz hcl #57 üzenetére

    Nézd, a helyzet az hogy a nejem egyházi intézményben dolgozik, a gyerekeim meg Szlovák suliba járnak, erősen támogatott mindkettő, én meg ugye..........de már azt leírtam. Mindezt vidéken. Sajnos vannak olyan iskolák amelyekkel nem foglalkozott eddig semelyik kormány sem, ezen természetesen változtatni kellene. Az átlagbérrel kapcsolatosan meg van igazság abban amit írsz, ha összevetjük a legfelső béreket a közmunkás bérekkel és abból vonunk egy átlagot jó eredmény is születhet. Ettől függetlenül én nem látom hogy itt akkora baj lenne mint azt most az ellenzék skandálja, hozzá kell szokni hogy minden kormány a saját malmára hajtja elsősorban a vizet, és az ember csak saját magára számíthat. Nagyon hosszan lehetne ezekről a dolgokról beszélgetni, belőlem is kikívánkozik sokszor, de már egyre ritkábban folyok bele más oldalakon a politikába, oktatásba, egészségügybe, bevándorlási kérdésekbe, megélhetési szülők problémáiba, stb., mert egyből én leszek a trafikos :DDD
    Azért örülök hogy itt egész normális hangnemben lehetett veled is társalogni, de úgy gondolom kár tovább folytatni, mert már ez nem igazán passzol a hírhez, de priviben nagyon szívesen bármikor.
    t72killer : Már megbocsáss, de én csak magamért meg a családomért vagyok felelős. Itt a lehetőség másik kormányt választani, a felelősek azok lesznek akik nem mennek el szavazni és utána tovább szidják a rendszert. Index, HVG egyébként is magukért beszélnek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák