Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz kolopele #44 üzenetére

    nem tudom minek kell ez a nagy sértődöttség

    Nem sértődöttség. Azokat a kulcsszavakat használod, amire riaszt a kisagyam és ilyenkor beindul az automata védelmi mechanizmus, a sutaságblokkoló.

    Ja, és nem Szabolcsban élek :)

    Ezért nincs fogalmad sem arról, mekkora hulladék az ország egy jelentős része. Szokásos mondókám: egy hétre vendégül látlak, körbevezetlek, beviszlek muterhoz aki szocmunkás és megnézzük mik a nagy tények. Utána remélem sokszor viszont fogunk látni, vendégmarasztaló helyek vannak errefelé, minap voltam receptért, hát szerintem az a 6 órás etap önmagában kiadna egy tanulmányt ;]

    Pont ez megy ha politikáról van szó mindig, érdekes hogy két értelmes mondatot nem tud váltani egy Fideszes egy nem Fideszessel. Nem baj, lassan itt lesznek a választások, majd meglátjuk mennyire elégedetlenek az emberek a jelenlegi állapotokkal, többek között az oktatással, mert ha nagyon akkor rendszerváltás lesz, de ha nem, akkor elkönyvelhetjük hogy a többség rendben találja a hazai állapotokat. Egy párt véletlenül ugyanis nem nyerhet háromszor egymás után ha mindent rosszul csinál.

    Jézuskám. Egyfelől 98%-ra emlékszünk még, ha jól csűröm a statot bármi kijön. Másfelől baromira túlbecsülöd az átlagos agyi kapacitást :B A hajót még a lendület viszi, ha megáll és megindul a sodrással visszafele akkor az öregem építhet a másik 2 oldalra is 2,5 méteres betonlapokból kerítést, mert kő kövön az nem marad.

    [ Szerkesztve ]

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák