Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Syl

    nagyúr

    válasz Dax27 #24 üzenetére

    Ne képzelj bele az írásomba olyat, ami nincs ott. Semmi olyat nem írtam, hogy ők nem lennének bűnösök vagy hogy jobbak lennének, mint a mostani banda. Csak a százalékokat írtam le.
    A "nem éltek vissza vele" résszel pedig az alap- és a választási törvény módosítására gondoltam. Megtehették volna ők is, hogy addig csűrik-csavarják a választási törvényt, hogy 50 évre bebetonozza őket a hatalomba, de nem tették.

    Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

  • LionW

    tag

    válasz Dax27 #24 üzenetére

    És hol van már az MSZP? Folyamatosan csökken a támogatottságuk, majd 40%-al kevesebben szavaztak rájuk 18-ban mint a Jobbikra. Annyira unalmas már hogy az MSZP-n vergődtök, és nekik akarjátok beállítani a jelenlegi fideszes 2/3-ot. Jobbikot is ugyan úgy lekaraktergyilkolta a pártállami média, kaptak egy "kis" büntetést is a teljesen független fékek és ellensúlyok rendszerétől, amit most a Momentum is megtapasztalhat majd valószínűleg.
    Az mszp-nél volt ilyen? Hát persze hogy nem, mivel a fidesznek szüksége van rájuk, hogy 30 év múlva is lehessen Gyurcsányozni, miközben az ország még romániától is lemaradt életszínvonal terén, sportokra meg elmegy közben az állami bevétel 6%-a, miközben alap dolgokra nincs pénz az eü/oktatás terén. De jó ez nekünk, akinek nem tetszik az meg csak panaszkodik, bármi más csak rosszabb lenne ennél, szóval mindenki kussoljon inkább. Ezt mondja a sok szabadságharcos.

Új hozzászólás Aktív témák