Új hozzászólás Aktív témák

  • Yany

    addikt

    válasz Jack@l #18 üzenetére

    Az AMD-nek nem kéne semmilyen checkbox, csak amikor benyomsz egy uninstallt, akkor azt el is kéne végeznie. Tudniillik a feltelepített fájlhalmazt és registry módosításokat, stb. egy normálisan megírt szoftvernek maradéktalanul rollback-elnie kell problémák nélkül. Márpedig egy millióknál futó szoftvernél a "normálisan megírt" státusz egy alapvetően elvárható jelző. Engem nem érdekel a zöldek kínja, az nem lesz kifogás a pirosak bénázására és ez fordítva is igaz.

    Magyarul: ha feltelepítem a drivert radeon settings komponensestül, mindenestül (fájlok, konfigok, registry, rendszerszintű módosítások), akkor annak egy uninstall során (a gyári, saját uninstallról beszélek!) maradéktalanul a telepítési előtti állapotra kell visszaállnia (pl. nem ragad a program files-ban egy csomó radeon settings file), hogy az új verzió telepítése probléma nélkül lefusson. Az AMD nem kezdő, szakmaibeliek dolgoznak ott és egy olyan konfigon, mint az enyém, ahol soha nem futtatok ilyen kétes hatású szoftvereket, mint a DDU és semmilyen spéci program nem fut a gépemen, szóval egy ilyen gépen ha nem megy egy sima uninstall-install ciklus, akkor az nagyon gáz. Remélem, hogy így érthetőbb voltam.

    ps.: az már csak bónusz, hogy a ph hír szerint ez az "1603" csak kamu hibaüzenet, minden úgy működik egyébként, ahogy kell... ja, szerintem is.

    [ Szerkesztve ]

    Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

Új hozzászólás Aktív témák