Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Traxx

    őstag

    válasz ádyz #6 üzenetére

    Olyanok nem, de mások igen. Tapasztalat :) Van, ami drivergond, van, ami csak egyszerűen kényelmi gond...Nem rossz azért a linux, de másabb, mint a win, maradjunk annyiban :R

    "Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

  • Traxx

    őstag

    válasz Jester01 #71 üzenetére

    "Közismert, hogy egyelőre a linuxhoz kell a hardvert összeválogatni. "

    Ebben igazad van. Csak az kicsit bosszantó volt, hogy a Canon IP1500-amat nem ismerte fel kapásból, a 2000-hez meg már lett volna minden :U Leírás alapján meg tudtam csinálni, de akkor is másabb volt egy csöppet win-en. Mielőtt megszólnátok: linux alatt nem kellett hangot, hálókártya drivert, kiskutyafülét felrakni, netet belőni, minden volt rögtön :K Csak a monitorfelbontást állítottam a max-ról kisebbre, feltoltm az Operát, amsn-t, és jócc.

    A tuner viszont szintén izgis, kb 7 éves Terratec...win alatt CD be, pöcc, linux alatt szívás, legalábbis ami a kényelmet jelenti.

    Nem rossz a linux, és elfogadom azt is, hogy más, és abban is egyetértek, hogy a gyártók feladata lenne inkább a driver, vagy legalább a doksik kiadása.

    Kényelmileg pedig felemás...el tudja venni az ember kedvét egy ilyen hardvernyűg, de hogy kinyalja a hátsómat a rendszer azzal, hogy nem kell codec-et keresgélnem, alapból van egy jópár program, némileg kompenzálódik a rosszkedv. (Egyéni szocprobléma: böngészés közben windows alatt a középső gombot lenyomva szoktam a legtöbbször görgetni az oldalt, ez nagyon hiányzik a linuxban :O )

    "Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

Új hozzászólás Aktív témák